בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
הלם בטיילת: בוקי נאה הותקף ע"י חבורת נערים 
 
 אאוץ'    צילום: ברק פכטר, פפראציט    
לוקלי |
 

השורד שכבש את לב המדינה הותקף אתמול (שני) בעת שהדריך סיור בתל אביב. הורים יקרים, אולי הגיע הזמן שתשלטו בילדים שלכם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בוקי נאה לא ראה את זה מגיע. אתמול (שני), במהלך סיור מודרך שערך לתיירים בטיילת בתל אביב, הותקף בוגר הישרדות ע"י קבוצת נערים. הסיבה להתקפה? נאה ביקש מהנערים שינמיכו את קולם ולא יפריעו לו בביצוע עבודתו.

 

נאה, שהמתין להגעת ניידת למקום לדבריו, מיהר לחלוק עם עוקביו בפייסבוק את התסכול וההלם:

 

"לא כואבות לי הבעיטות שקיבלתי הערב בטיילת בתל אביב. גם לא ההשפלה שבהצלפה עם שרשרת ברזל בצוואר מחבורת ילדים שיכורים. כואב לי שאין משטרה בתל אביב. שהאזרח שמגיע לו קצת בטחון אישי כבר אין לו גם בטיילת בתל אביב. לא רק בתחנה המרכזית. בשבע בערב כי היא נשלטת על ידי קבוצות ילדים שיכורים. כל הפירסומים השיקריים של המשטרה על הסגאווי שלה שנוסעים כל הזמן בטיילת ועל הקטנוע של השוטר ועל הניידת האזורית של אזור הטיילת ועל יחדת השוטרים על הסקטים/גלגליות בטיילת למען בטחון הציבור צצו לי בחלומות כשראיתי כוכבים כשנחתה לי שרשרת ברזל על הצוואר.

 

בשבת הופעתי עם השר איציק אהרונוביץ ב"שבת תרבות" בנס ציונה. כשהוא סיפר על הישגי המשטרה בלוחמה בפשיעה ובהגברת הבטחון האישי של האזרחים הקהל צעק לו בוז אז שני מאבטחים אישיים ואיש יחסי הציבור קפצו לבמה כדי לגונן על סיפורי הסבתא השיקריים שלו.

 

לצערי בגיל 56. אני בוקי נאה שנולד בתל אביב כותב כאן שאין בטחון אישי לתושבי תל אביב. אין משטרה ואין דין ואין דיין. רק שוטרים שרושמים דוחות חניה. אהרון אקסול מפקד המחוז צריך להחזיר את המפתחות לשתי המכוניות שלו, להזדכות על 7 המזכירות ועל הלשכה ולעוף הביתה. להפסיק לקבל משכורת של 35 אלף שקלים נטו לבנק כי הפסדנו את העיר במשמרת שלו. הפסדנו את תל אביב לפשע בגלל שהמשטרה מבזבזת את הכסף על מאבטחים לשר ומבצעי יחסי ציבור על סגאווי ווספה וניידת שלא קיימים.

 

אני כבר רגיל לראות שבתחנה המרכזית הישנה, למרות שיש בה תחנת משטרה עם 100 מקבלי משכורות אין אף שוטר ואף ניידת בלילה בין 11 ל12 אבל הטיילת!? . כיכר האופרה. התקשרתי למוקד 100 וביקשתי משטרה אבל היא לא באה. התקשרתי אחרי זה שוב וביקשתי שיודו בשמי לתת ניצב יורם אוחיון מפקד משטרת מרחב ירקון על ההצלפה עם שרשרת שקיבלתי בצוואר בגלל שבמשמרת שלו אסור להסתובב בטיילת בתל אביב כי זה מסוכן ואין משטרה שתגן על אזרח שבסך הכל ביקש מחבורת ילדים שיכורים להנמיך את הצעקות ולא להפריע למוטי אשכנזי שעמד וסיפר לקבוצת התיירים שלי איך הוא גנב תיק עם פצצה והציל את החוף מפיגוע. לילה עצוב. הלילה הפסקתי סופית ובצורה ומוחלטת להאמין שיש משטרה. לילה טוב".

 

במשטרה דחו את טענותיו של נאה, ומסרו בתגובה כי "סמוך לשעה 20:30 (20:36) התקשר המודיע בוקי נאה, וביקש סיוע של ניידת משטרה בשל קבוצת נערים שיכורים שיושבים בטיילת ומטרידים עוברים ושבים. כאשר הניידת הייתה בדרכה לאירוע, התקבלה קריאה נוספת על ידי המודיע ב-20:44 שדרש לבטל את הגעת הניידת.


"באופן אקראי, לאחר דקות ארוכות, חלפה ניידת לא בתפקיד, שכלל לא הייתה מודעת לעצם קיום האירוע, פגשה במודיע, שקרא לה באמצעות מגפון 'עכשיו מגיעים?'. השוטרים שישבו בניידת סברו כי המודיע מתלוצץ איתם, ענו לו בבדיחות הדעת, נתנו לו לחלוף והמשיכו בדרכם.

"צר לנו כי בוקי, כתב פלילים לשעבר המכיר היטב את עבודת המשטרה ואף מתפרנס מסיפוריה, משתלח באופן חסר אחריות. היה מצופה ממנו, שאם אכן הותקף, להמתין עד הגעת הניידת, על מנת שהמשטרה תעשה את עבודתה ותנסה לעצור את המעורבים, ולו רק בשביל שאזרחים אחרים לא יותקפו. גם בשעה זו אנו ממתינים להגעתו של בוקי לצורך הגשת תלונה".

 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by