בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי  
ג'סטין ביבר בארץ: לייב בלוגינג 
 
 תמונת הפפראצי הראשונה של ביבר מתוך המטוס    צילום: צילומסך, הבלוג של גיא פינס    
לוקלי  |
 

ג'סטין ביבר נחת בישראל לקראת ההופעה בסוף השבוע, וזהו זמן מצוין להתעדכן על כל מה שקורה איתו - בלייב, כאן איתנו, כולל תמונות חמות. תתכוננו, הולך להיות לוהט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יום ראשון

נענע סלבס, ממבצרה שבגבעתיים (לא נצא מכאן עד יום רביעי, תסמכו עלינו), מדווחת לכם על כל מה שקורה עם ג'סטין ביבר: איפה הוא נמצא, מה הוא אוכל, מתי הוא נוחת, מתי הוא מתעופף לנו מהביצה המקומית, והכי חשוב - האם מעריצה מצודדת תצליח לשלוף אותו מציפורניה המעאפנות של סלינה גומז? כל הרכילות הכי חמה, רק אצלנו. אל תמצמצו, אנחנו מעדכנים מהר.

 

10:51: בנות, אם התכוננתן לחכות לו מחוץ למלון, כדאי מאוד שתפצלו את עצמכן: ביבר עשה בוקינג לחמישה מלונות שונים בתל-אביב ובירושלים. לנו כבר יש ניחוש די טוב היכן הוא הולך לבלות את רוב זמנו, ולכן?

 

10:59: אם אתן שואלות את עצמכן איפה עוד אתן עלולות להיתקל בו, קבלו: נצרת, בית לחם וירושלים. יש מצב גם לים המלח. רואות, אפשר גם לטפל בפסוריאזיס וגם לפגוש את אהוב ליבכן. שתי ציפורים, אבן אחת. בנוסף, הוא הולך להיפגש עם בנימין נתניהו. הכי סלב.

 

12:05: טיסתו של הביבר נדחתה לחצות בלילה. הוא בכלל אמור להיות ער בשעות האלה? שמישהו יקרא למועצה לשלום הילד.

 

15:09: למערכת כרגע הגיעה שמועה: Justin Bieber Zone מדווח שג'סטין יהיה הפרזנטור של דולצ'ה וג'באנה. היי, רגע, לא צריך גוף של גבר בשביל זה?

 

16:34: חולצת ביבר, כבר יש לכם?

 
 צילום: Getty Images / אימג'בנק 
 

17:05: אם הוא רק היה יודע לשיר כמו שהוא יודע לשחק כדורגל:

 

 

19:30 גיא פינס מעדכן עם כל הפרטים על הביקור

 

 
 

יום שני

00:05: פפראצי ראשון מתוך המטוס (!). ביבר בדרך לישראל מפרנקפורט שבגרמניה, אותה מדינה שבאחד הראיונות הראשונים שלו הוא בכלל לא ידע שהיא קיימת.

 

03:20: בנות נענע סלבס רושמות פיהוק ראשון, אבל תוקעות קיסמים בעיניים, כי היי, מדובר ברגע היסטורי. גלגלי המטוס ינשקו לאדמת ישראל. ביבר בארץ, הביבריות בחלל. אל תלכו לשומקום. יהיו תמונות. 

 

05:54: הנשר נחת. אנחנו חוזרים, הנשר נחת. או כדברי הפקת המופע - ג'סטין ביבר נחת בת"א, מלווה בצוות שלו ובאמו (רצינו לכתוב על זה עקיצה כלשהי, אבל זה די מדבר בעד עצמו), כאשר אביו צפוי להצטרף לחגיגה יותר מאוחר היום.

 

06:05: ג'סטין יוצא לסיבוב זריז במאפיית אבולעפיה שביפו ומצטייד במגוון ממטעמי הארץ, בתאבון חמוד.

 

06:45: ביבר חוזר למלון בתל אביב שם ילון יחד עם אימו (אהמ) בסוויטה מלכותית. המעריצות שבפתח המלון לא נגעו אמנם בפלא עצמו, אבל זכו לשיחה קצרה עם המנהל האישי סקוטר בראון ועם המאבטח. לידיעת הסטוקריות: את שעות הבוקר צפוי ג'סטין לבלות בחדרו במנוחה ואחר הצהרים ייצא כנראה לסיור קצר.

 

9:21: אבא של ביבר מצייץ: "נחתתי בישראל! עייף, אבל מתרגש לראות את הבן שלי". אתה, ועוד אלפי מעריצות, חביבי. חכה בתור.

 

9:22: ביבר כתב בתגובה לאבא בטוויטר: "להתראות בקרוב, גם אני עייף, צריך לחזור לישון, התבלגנו לי השעות". אווו.

 

10:52: ביבר הולך לצאת כל שניה מבית המלון לסיבוב. וטוב שכך.

 

11:27: צלמי הפפראצי ממתינים בכיליון עיניים שביבר יצא מהחדר, אך יש בעיה קטנה: העולל משחק בפלייסטיישן. כן, משחק בפלייסטיישן. ואנחנו עוברים התמוטטות עצבים. פייר? ביבר, יצאת ילד קקה.

 

14:00: תמונות מהתופת. קבלו את סקוטר בראון והמעריצות:

 
 צילום: ברק פכטר 
 
 צילום: ברק פכטר 
 

14:43: התמונה לה כולם חיכו - האישה שיודעת איך נראה החדר של ביבר מבפנים (ולא, לא מדובר בסלינה גומז או במאמא ביבר):

 

 

 
 צילום: ברק פכטר 
 

 

15:53: אם לא תמצמצו, תראו את ג'סטין ביבר יוצא מהוואן:

 

 

16:16: נחשו מי עדיין לא יצא מבית המלון? לזה אנו קוראים האמ-אמא של השנה"צים.

 

18:00: שימו לב: ג'סטין ביבר יצא מבית מלונו על קטנוע לכיוון נמל תל אביב, עשה סיבוב (עם המאבטח, כמובן), וחזר. מה, נמאס לו מהפלייסטיישן?

 

18:52: עכשיו גם התמונה המפלילה. ביבריות, מה הייתן עושות כדי להישען על כתפיו החסונות (נניח) בעודכן חובקות אותו מאחור? אתן יודעות מה? בעצם, אל תענו:

 
 צילום: ברק פכטר 
 
מותקף על ידי מעריצות
 מותקף על ידי מעריצות 
 
 

21:01: הילדון נצפה אוכל עם פמלייתו ממטעמי יפו במסעדת "הזקן והים". מקווים שלימדו אותך לנגב מזאטים עם פיתה.

 

22:42: צלם הפפראצי אלעד דיין מגיש ברגעים אלו ממש תלונה בתחנת המשטרה במרחב ירקון נגד ג'סטין ביבר. עורך דינו טוען שביבר פגע במרשו עם האופנוע השכור שלו אחר הצהריים וכי דיין נשלח לטיפול רפואי.

 

23:00: עדויות ראשונות מהתקרית שדיין מתאר מגיעות למערכת: צלם שהיה באיזור סיפר ל-nana10 סלבס: "הם (הצלמים - ל.ש) קיבלו מידע שביבר נמצא בתל ברוך. כולם עטו על ג'סטין ,אז הם החליטו למלט את ג'סטין בעודו יושב מתחת לשמש. הוא עלה על האופנוע שהוא השכיר ואז הוא פשוט נתן גז וושיפשף את אלעד בצלעות. אלעד נזקק לטיפול רפואי".

 

יום שלישי

אחרי לילה מלא בדיווחים משטרתיים התעוררנו לבוקר שקט אך מלא ציפיה. מה יעשה הביבר היום, ידרוס נהג משאית? ינסה לנהוג בטרקטורון? או סתם יעביר את היום מול הפלייסטיישן כמו שאר בני גילו. השארו עמנו, הדיווחים בדרך.

 

12:00: ביבר כנראה עדיין ישן (אחרי שבילה את הערב במסעדת רפאל היוקרתית) היום מתוכנן לו יום שקט יחסית עם סיור קצר בירושלים. טוב צריך לעבוד קצת על הגיאוגרפיה לפני הפגישה עם ביבי.

 

 

13:46: אז השאלה האמיתית היא האם ג'סטין ביבר יצא היום לקראת שעה שלוש לטיול בירושלים, והתשובה האמיתית היא, שלצערנו, אין לנו עדיין מושג, אבל זה הדיבור.

 

15:06: והנה הוידיאו של ג'סטין ביבר "פוגע", לכאורה, באלעד דיין:

 

 

15:30: ג'סטין ביבר צייץ כרגע בחשבון הטוויטר שלו: "הייתם חושבים שלצלמי פפראצי יהיה קצת כבוד, כל מה שניסיתי הוא לטייל במקום קדוש, כאן בירושלים". לאחר מכן הוסיף: "נשאר בבית המלון עד סוף השבוע. עכשיו אתם שמחים"?

 

19:55: ג'סטין מסתגר במלון מול המחשב כנראה. ברגעים אלו ממש הוא מעדכן את מעריציו בטוויטר בחוויותיו מהיום: "הלוואי שחלק מצלמי הפפראצי היו עוזבים, אבל לחלק מהאנשים פשוט אין כבוד. אני כבר ממש מתוסכל כי אני רק רוצה לטייל ולראות את הארץ הזאת ואני לא יכול זה מתסכל"

 

19:56: עוד ציוץ מהבחור, חש לו הרבה מה לפרוק: "אני ממש מתרגש ורוצה כבר לעלות על הבמה ולהופיע. אני לוקח הפסקה מהטוויטר כדי להנות עם המשפחה שלי עד ההופעה"

 

יום רביעי

12:30: ג'סטין לא מרגיש טוב ומחליט להישאר במלון לעת עתה. שמועות מדווחות שיש לו כאבי אוזניים. מסכנוש.

 

13:11: הפאדיחות שצלמי הפפראצי הישראליים עושים לנו הגיעו לגולה. OK מגזין, אמ.טי.וי והלוס אנג'לס טיימס מדווחים: ביבר מבעוס על התקשורת הישראלית.

 

17:25: ג'סטין ביבר יצא מן המלון והלך לקנות לעצמו מקדונלדס. כן, בעצמו. הכי לא דיווה.

 

19:00: ג'סטין נסע לקריית אונו לשחק באולינג, ובדרך עצר גם בחנות של נייקי. כיף.

 

יום חמישי

19:00: 9.2 בסולם ריכטר: המעריצות מחרישות את ג'סטין ביבר

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by