בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
ראש אכ"א: החרימו מוצרים שבר רפאלי מפרסמת 

ראש אכ"א: החרימו מוצרים שבר רפאלי מפרסמת

 
לוקלי |
 
חדשות nana10

במהלך הרצאה בפני סטודנטים בהרצליה, האלוף אבי זמיר קרא להחרים מוצרים שרפאלי מפרסמת, מכיוון שלא שירתה בצה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש אגף כח אדם בצה"ל, האלוף אבי זמיר תקף אתמול (רביעי) בחריפות את תופעת ההשתמטות משירות צבאי - כך דווח ב"הארץ". במהלך הרצאה בפני סטודנטים במרכז הבינתחומי בהרצליה קרא זמיר להחרים מוצרים שמפרסמת הדוגמנית בר רפאלי, ובשיחה עם תלמידים באשדוד טען כי "המונח צבא העם על סף תהום".
 
 
"כבר כעת, במונח 'צבא העם' יש סדקים. אם המגמות הללו יימשכו – זה כבר יהיה תהום, לא סדקים", אמר זמיר. לדבריו, בעשור הקרוב יגיע שיעור המשתמטים מצה"ל לכ-40% מכלל בני הנוער היהודים בישראל.

הוא ציין כי "כשמוסיפים לכך את ערביי ישראל, אנו נגיע לכך ש-70% מהנוער לא יתגייסו לשירות צבאי או שירות לאומי". לדברי זמיר, אחת הבעיות החמורות בסוגיה היא אחוז הצעירות הדתיות שלא מתגייסות. "זה בעיני שימוש ציני בחוק". בהתייחסו לפטור הניתן לתלמידי ישיבות משירות בצה"ל אמר זמיר כי "אנו פועלים כעת יחד עם משרד ראש הממשלה להגדיל את מספר החרדים המתגייסים", אמר.

לאי התגייסותה של הדוגמנית בר רפאלי התייחס זמיר כאשר נשאל על כך ואמר: "אנחנו מדינת חוק והיא הביאה תעודת נישואין ואינני יכול לריב איתה". הוא טען כי רפאלי לא צריכה להופיע בפרסמות של חברת "פוקס" ואמר לסטודנטים: "אם היא מפרסמת בפוקס, אז אתם אל תקנו את המוצרים שלהם, זו תהיה התשובה".
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by