בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלובלי 
לינדזי לוהן: "אבא שלי איים להרוג את אמא" 
 
 אני צריכה עזרה? הוא צריך עזרה. לוהן   
גלובלי |
 
סלבס nana10

בתגובה לפרסום הקלטות של שיחות טלפון פרטיות, לוהן פותחת פה על אבא מייקל בטוויטר, טוענת שההקלטות ישנות וערוכות ומכנה את אביה לוזר שצריך ללמוד איך להיות גבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איים על אמה של לוהן? מייקל לוהן
 איים על אמה של לוהן? מייקל לוהן 
 צילום: אימג'בנק / Getty Images 
 
הסכסוך האחרון בין לינדזי לוהן לאביה מייקל (או "אבי-לשעבר", כמו שהיא מכנה אותו עכשיו), שהחל להתגלגל ביום רביעי כאשר מייקל פרסם הקלטות של שיחות טלפון בהן בתו נשמעת מעורערת ומתחננת לעזרה, הגיע לטוויטר ולפסים מלוכלכים למדי. במקביל, ממשיך האב לפרסם הקלטות נוספות, כולל שיחת טלפון בינה לבין אמה במהלכה היא מתחננת שתלך לגמילה.

לינדזי, שסירבה להאמין כי פרסום ההקלטות נעשה במטרה לסייע לה לקבל עזרה, כפי שהציג זאת האב, הגיבה בשורה של אמירות קשות בחשבון הטוויטר הפופולרי שלה, אחריו עוקבים למעלה מ-111 אלף איש. "הכי טוב לא להזכיר את שמו, הוא אב שמתחמק מתשלום מזונות, וזה מגעיל מצידו לעשות את זה. לא מגיעה לו תשומת לב, הוא צריך עזרה", היא אומרת בציוץ אחד, ובאחר, המתייחס לאמה, היא כותבת כי "היא מאשימה את עצמה שנשארה איתו כל כך הרבה זמן, אני הייתי מתחננת אליה שלא תעזוב אותו מכיוון שהוא תמיד היה מאיים שיהרוג אותה אם היא תלך".

"זה מאוד עצוב שאני צריכה לשתף את כולם בזה, אבל האמת שלא היתה לי מערכת יחסים ממשית עם מייקל במשך שנים", היא הוסיפה באחד מרצף העדכונים האחרונים, ובאחר האשימה את אביה בעריכה מגמתית של ההקלטות: "אבא שלי כזה לוזר, ההקלטות האלה הן מלפני שנים. זה גרוע מספיק לפרסם חומרים פרטיים, אבל לערוך אותם? לא רק שהוא לא אבא, הוא אפילו לא גבר".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by