בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיוחדים 
משפחה בהפרעה 
 
  צילום: אימג`בנק/GettyImages    
מיוחדים |
 
ליבי בגנו

הטרגדיה האחרונה של ג'ניפר האדסון מחזירה אותנו לסיפורים המצמררים, מסמרי השיער והמאוד עצובים של סלבס אחרים שחוו דרמות משפחתיות גדולות מהחיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פולנסקי וטייט ביום חתונתם
 פולנסקי וטייט ביום חתונתם 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 
העלמה והמוות: המנסונים מאלמנים את רומן פולנסקי

הבמאי זוכה האוסקר רומן פולנסקי תמיד אהב את הנשים שלו ויפות וצעירות, זאת כולם יודעים. למעשה, כבר שנים שאין הוא יכול לדרוך על אדמת ארה"ב בשל אישומים על בעילת קטינה שעומדים תלויים כנגדו. אבל בואו נאמר שפולנסקי ידע דברים קשים יותר מפספוס של ביקור בניו יורק. את הטרגדיה האמיתית של חייו, חווה פולנסקי ב-1969. רעייתו, השחקנית עוצרת הנשימה שרון טייט הייתה בחודש השמיני להריונה כשב-8 באוגוסט באותה שנה אירחה כמה חברים למפגש ברנז'אי טיפוסי בעוד פולנסקי התעכב בדרכו חזרה מלונדון. אחרי ארוחת ערב במסעדה , שבה טייט עם פמלייתה לביתה שם נרצחו היא וחבריה באכזריות שלא תתואר על ידי חברי הכת "המשפחה" בהנהגתו של צ'רלס מנסון (שאמנם לא נכח אבל הורה על הרציחות). טייט ההרה, נדקרה 16 פעמים ונמצאה כשחבל כרוך סביב צווארה והיא קשורה לחברתה שנדקרה גם היא. סוזן אטקינס, אחת הרוצחות אמרה מאוחר יותר, לאחר תפיסתם, כי דמה של טייט היה "חמים ודביק". הדם, אגב, שימש אותה לכתוב את המילה "חזיר" על קיר מרפסת האחוזה.


שרון טייט נקברה כשגופת העובר שצמח ברחמה, בזרועותיה. אז בפעם הבאה שאתם צופים בסרט שלו וחשים אי שקט, איבוד שליטה ואחיזת קישקעס עוכרת שלווה, אולי תבינו מאיפה זה מגיע.
 
שורדות. הבנות ת'רון
 שורדות. הבנות ת'רון 
 צילום: אימג'בנק/GettyImage 
 
אבא מפלצתי: זכרונות מאפריקה - גרסת שרליז ת'רון

שרליז ת'רון מתנהלת על המסך, כמו גם על השטיח האדום, כאלילה. יופי חד פעמי, כשרון משחק שהוכיח את עצמו ונחמדות נטולת מניירות. מי היה מאמין שמאחורי אחת הכוכבות הנעימות והחביבות ביותר בהוליווד, שלא מספקת לפפארצי ולמדורי הרכילות פרנסה בשיט, מסתתר סיפור עסיסי ועם זאת טרגי מימי נעוריה. תריצו אחורה לדרום אפריקה ה-21 ביוני 1991. אביה של שרליז ת'רון, שב הביתה אחרי לילה של שתייה כבדה ומאסיבית. "לאבי הייתה מחלה", אמרה שרליז על האלכוהוליזם של אביה. בהזדמנויות הנדירות בהן דיברה על טראומת העבר הודתה שאביה מעולם לא הכה אותה אך ניהל בביתם משטר של טרור. כשהוא שיכור כלוט, עצבני ומצויד בנשק הפרטי שלו, צ'רלס ת'רון נכנס הביתה והחל להתעמת עם אשתו בעוד שרליז בת ה-15 התחבאה בחדרה. גרדה, אמה של שרליז ירתה באותו לילה גורלי בבעלה למוות וכך שמה סוף לחיים של פחד. בית המשפט קבע כי גרדה ת'רון פעלה מתוך הגנה עצמית והיא לא בילתה ולו יום אחד מאחורי סורג ובריח. איכשהו, היא הצליחה לשקם את העסק המשפחתי, לחזור לחיים רגילים ולגדל בת שאפשר רק להתקנא בה. "אם הבת שלי הייתה בסיטואציה דומה", אמרה שרליז בראיון למגישת "בוקר טוב אמריקה", דיאן סויר, "הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר".
 
מאבד במהירות. ריבס
 מאבד במהירות. ריבס 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 
ספיד 3: קיאנו ריבס תלוי על בלימה

בסרטי המטריקס, קיאנו ריבס הוא אולי "האחד", אבל בחייו הפרטיים, קיאנו נבחר בעיקר להיות קורבן של גורל עצוב. בינואר 2000, ריבס וחברתו דאז ג'ניפר סים ציפו ללידת ילדם הראשון המשותף. אך רגע לפני היום המאושר, בחודש השמיני להריון, נולדה בתם אווה, ללא רוח חיים. האבל והיגון על האובדן, הביאו בסופו של דבר לפרידה בין בני הזוג מספר שבועות לאחר מכן. השניים, עם זאת, נותרו חברים טובים וקרובים. למרבה הצער והתדהמה, ב-2 באפריל 2001, ג'ניפר, איבדה שליטה על הג'יפ שלה בעודה נוסעת ברחובות לוס אנג'לס. היא מחצה שלושה רכבים חונים, התהפכה מספר פעמים ונזרקה ממכוניתה. ג'ניפר בת ה-28 מתה במקום ונקברה לצד הבת שהיא וריבס מעולם לא זכו להכיר.
 
 
גן עדן אבוד. קלפטון
 גן עדן אבוד. קלפטון 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 
מלאך נופל: הדמעות של אריק קלפטון

ב-19 במרץ 1991, בילה אריק קלפטון יום של כיף בקרקס עם בנו בן ה-4 קונור. קלפטון שבילה חודשים שלמים בסיבובי הופעות שמח על ההזדמנות לבלות קצת זמן איכות עם בנו הקטן, סיפר שהיה מלא גאווה ואושר מהרגעים שחלקו והתכוון לקחת את קונור ואת אימו (לורי דל סנטו) לגן החיות בסנטרל פארק למחרת היום. אך הבילוי המשפחתי המתוכנן לא יצא לפועל. בבוקר ה-20 למרץ נפל קונור אל מותו מהקומה ה-53 בבניין דירות ניו יורקי וגופו הקטן נחת על גג בניין סמוך. קלפטון שכתב את הלהיט קורע הלב "דמעות בגן עדן" עקב הטרגדיה, כתב בזיכרונותיו על הרגע הנורא בו נדרש לזהות את גופת בנו. "לא משנה אילו נזקים פיזיים הוא ספג בנפילה, כשאני ראיתי אותו, הם השיבו את גופו לסוג של נורמליות. כשהבטתי בפניו היפים אני זוכר שחשבתי לעצמי 'זה אינו הבן שלי. הוא דומה לו במעט, אך הוא איננו עוד'".
 
ברנדו ובנו כריסטיאן מחוץ לבית המשפט
 ברנדו ובנו כריסטיאן מחוץ לבית המשפט 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 
סנדק לנצח: מרלון ברנדו בתפקיד חייו על דוכן העדים

בתפקיד דון ויטו קורליאונה, מרלון ברנדו היה כל יכול, או לפחות כך חשב. אך בחייו הפרטיים, לא הצליח ברנדו לחלץ את ילדיו מהצרות אליהם נקלעו בעזרת איומים או שוחד ונאלץ לראות אותם הורסים את חייהם במו ידיהם. במאי 1990 נורה למוות דאג דרולה, בן זוגה של שאיין ברנדו, בתו הצעירה של מרלון שנשאה את ילדו של דרולה ברחמה. מאוחר יותר הסתבר שהיה זה כריסטיאן ברנדו הפרובלמטי, אחיה למחצה של שאיין שלחץ על ההדק וסיים את חייו של דרולה בבית המשפחה בבוורלי הילס. כריסטיאן, שהיה אז בן 31, טען שמדובר בתאונה ושהכדור נפלט כתוצאה ממאבק. הראיות בשטח לא תמכו בגרסתו.

אחרי הליכי משפט מקדים שזכו לסיקור תקשורתי מטורף, הודה כריסטיאן בהריגה כחלק מעסקת טיעון ונדון לעשר שנות מאסר, לא לפני שאביו, אגדה הוליוודית מהלכת, נתן את מה שרבים הגדירו כ"הופעת חייו" מעל דוכן העדים. ברנדו דיבר על כך שהוא ואשתו לשעבר הכזיבו את בנם, האשים את עצמו בכך שהיה חרא של אבא, ואף התנצל בלחש בפני משפחת דרולה "אם יכולתי להחליף מקומות עם דאג הייתי עושה זאת", אמר ברנדו תחת שבועה.

שאיין, ששבה למולדתה טהיטי מייד אחרי הרצח, ילדה שם את בנה טוקי אבל לא הצליחה להשתחרר מן השדים שרדפו אותה. ב-1995 היא התאבדה בתלייה.
 
הכל חוזר אלייך. סימפסון מורשע
 הכל חוזר אלייך. סימפסון מורשע 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 
הפוכה לתוך הלסת: הצד האפל של או.ג'יי סימפסון

נדמה שמקרה הרצח המתוקשר ביותר במאה ה-20 היה משפטו של כוכב הפוטבול והקולנוע (אם אתם בעניין של "האקדח מת מצחוק", או.ג'יי סימפסון. מעט לפני חצות בליל ה-12 ביוני 1994, נרצחו ניקול בראון (אשתו לשעבר של או.ג'יי) וידידה הקרוב, רון גולדמן, בדקירות סכין קטלניות, מחוץ לביתה של בראון בלוס אנג'לס. ילדיה של בראון, סידני וג'סטין בני 8 ו-5, ישנו באותו זמן בקומה העליונה של הבית. הראיות שנאספו הובילו את המשטרה להאמין שהכוכב האהוב הוא הוא הרוצח. ניקול נדקרה שוב ושוב בצוואר עד לנקודה שראשה כמעט ונערף. על גופתו של גולדמן נמצאו פצעי "טיזר" כפי שהן מכונות בעגה המשטרתית, ואלו מעידות על כך שהרוצח הקניט והשתעשע עם קורבנו לפני שחיסל אותו.

כך החל לו משפט המאה. הדיונים שודרו לעולם כולו בשידור חי, עורכי הדין שפירו, קוקרן וקלארק ולצד השופט איטו, הפכו לסלבריטאים וכל מילה שנאמרה בבית המשפט הפכה למטעמים אצל מנחי הטוק-שואוז דוגמת לנו ולטרמן. על אף הר של ראיות נסיבתיות שהצטבר נגדו, חבר המושבעים מצא את סימפסון זכאי. ושחרר לחופשי, מי שרבים מאמינים הוא רוצח מחושב וקר רוח.

בתביעה האזרחית שהגישו משפחות גולדמן ובראון, הוא הפסיד אך לא שילם אגורה מהפיצויים שנפסקו בסך 33.5 מיליון דולר. לפני כשנה נעצר סימפסון באשמת שוד מזוין ולפני מספר שבועות נמצא אשם בבית המשפט. הוא צפוי למאסר עולם. יש אלוהים.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by