בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס 
רגע שיא 

רגע שיא

 
סלבס |
 
רון רייטן

סי היימן התארחה בתוכניתו של יקיר אביב ברדיוס, שהחליט מצדו לעלוב באורחת ולפקפק ברלוונטיות שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא שומרת טינה בשביל אף אחד. היימן
 לא שומרת טינה בשביל אף אחד. היימן 
 צילום: דניאל פרג 
 
ביום ה' החולף התארחה אייקון האייטיז, סי היימן, בתחנת הרדיו רדיוס וקיבלה מיקיר אביב שטוזל'ה אותה לא ציפתה לקבל מהתחנה האהובה (עליה).

היימן התארחה בתוכניתו של אביב לרגל הקאמבק התקשורתי הצפוי עם הוצאת אלבומה החדש מזה שש שנים, כשאביב הציג אותה למאזיניו כ"זמרת שלא הייתה קיימת בעשר השנים האחרונות". דקות אחדות עברו עד שצבעים החלו להתחלף במהירות באולפן כשהיימן לא מוכנה הייתה לחזור לאולפן עד שמפלס הקריזה שב למקומו ההתחלתי.

"אנחנו רואים את המשפט של יקיר אביב כאי הבנה", אמר לנו דודי רוזנטל, מנהל התוכניות של רדיוס. "יקיר התנצל, סי קיבלה את ההתנצלות והכל המשיך כרגיל".

סי, לא להעליב מרואיין זה לא בסיסי?
"הקשר שלי עם התחנה הזו מעולה. אני מודה שלא אהבתי את המשפט הזה, ואמרתי לו שכדאי לו לעשות תחקיר קצת יותר מקיף בפעם הבאה, שכן אני מופיעה מספיק כבר במשך שנים, עד היום, ללא קשר לאלבומים חדשים. סלחתי לו כי הוא גם שייך לדור הישן יותר של השדרנים, אז הוא פשוט קצת פחות התעדכן לגביי לפני שאירח אותי. מה שחשוב הוא, שבהפסקה הוא התנצל, התקררנו וחזרנו לאולפן מבסוטים".

רק לפני מספר שבועות התארחה היימן בתוכנית אחרת בתחנה, בה נהנתה מאוד. משהו אומר לנו שהפעם נהנתה היימן קצת פחות. העיקר שלא נשמרה טינה.
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by