בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלובלי 
מחפשת קורט של צומי 

מחפשת קורט של צומי

 
גלובלי |
 
בידור נענע 10

קורטני לאב פחדה שגווינית' פאלטרו וכריס מרטין ישנאו אותה, אבל לבסוף "חשבתי שאני פאקינג מתה והגעתי לגן עדן". לאב איז אין לאב + קבלו את הדייט הביזארי של השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רגשי נחיתות
 רגשי נחיתות 
 צילום: GettyImages  
 
קורטני לאב, אלמנתו המסוממת של קורט קוביין, הצליחה להיעלב יותר מגווינית' פאלטרו ובעלה הפחוס כריס מרטין מאשר כל מזרק סורר בחוף גורדון. הג'אנקית החלה להתפלסף בסוגיית "מה יקרה אם אני, ההפך הגמור מתדמית ה'הכל דבש' של הזוג הבריטי הזה, אבלה איתם?". בקיצור, מרוב מחשבות שרדפו אותה החלה לנקר במוחה של הסוקרטסית בהתהוות החשש כי היא לא מספיק טובה בשבילם, בשביל הלייף סטייל החינני שלהם ובשביל משפחתם המתקתקה. "מה יקרה אם השיער שלי יהיה מבולגן?", היא שאלה את עצמה והוסיפה שאר קושיות: "ומה יקרה אם הם לא יאהבו את הבדיחות שלי, או שונאים רכילות, או שליפסטיק ותרד ייתקעו בין השיניים שלי, או שאכתים את שולחן הקפה?".

בכל מקרה, חרף החששות המטופשות, היא מספרת בבלוג שלה כמה נהנתה בחברת גווינית', כריס והילדים תפוח ומשה: "נכנסתי למטבח וראיתי מאפרה ושני נרות וחשבתי לעצמי: 'האם אני פאקינג מתה והגעתי לגן עדן?'. הדבר הבא שאני זוכרת זו נשיקה מאשה מהממת שלבשה סינר! היא הייתה עליזה וליטפה את ראשי וצבטה את לחיי! והייתי המומה שאני יכולה לעשן מבלי שיבואו לאסור אותי או לבעוט אותי החוצה".

ואם חשבתם לעצמכם שחפירות עושים רק מתחת לקבר רבי שמעון בר יוחאי, תתפלאו לשמוע שגם קורטני נותנת בקלשון: "נתתי לג'י.פי (גווינית' פאלטרו) חיבוק דב והרמתי אותה באוויר ונחשו מה?". סצינה לסבית?! אורגיה פראית?! קוק בשירותים של ה-TLV?! לא ממש. "היא קלה כנוצה, יפה בצורה לא חוקית ויש לה איי.קיו מטורף".

טוב, אחרי מונולוג כזה, אפשר להבין שעשרה קבין של חוכמה ירדו על משפחת קוביין. קורטני לקחה רק את הריזלה.
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by