בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תמיכה מוסרית? 

תמיכה מוסרית?

 
 
רון רייטן

מה קרה למורן אייזנשטיין באירועי הגאווה באילת, ולמה צעקו עליה? הפרטים לפניכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אייקון? מורן אייזנשטיין (יח"צ)
 אייקון? מורן אייזנשטיין (יח"צ)   
הסלב: ואם ביום שלישי לא בא לה? – מורן אייזנשטיין.

החדשות: באירועי הגאווה באילת שהתקיימו בסוף השבוע האחרון נתבקשה מורן אייזנשטיין להנחות את האירוע בבמה המרכזית. אייזנשטיין, שעשויה להיחשב כגיי איקון בחוגים מסוימים, שמחה מאוד על ההצעה והסכימה. הבעיה הייתה שבאילת, ככל הנראה, לא מצאו אותה איקונית במיוחד וכשהחלה להנחות על הבמה, צעקו לעברה כמה אנשים כי עליה לרדת מהבמה לאלתר. לא נעים.

מחמת הספק, החלטנו לבדוק את העניין עם שחר אלקיים, מפיק אירועי הגאווה באילת: "אני לא ממש יודע לגבי זה, כי אני לא הייתי שם כשהיא הופיעה, אבל מה שאני כן יכול לומר הוא שבהתחלה היא אמרה לנו שאם היא לא תקבל את הכסף מראש ובמזומן, היא לא תעלה לבמה, וכשהבהרתי לה שהיא יכולה להתחפף אם לא יאה לה, היא השתפנה והופיעה וקיבלה את הכסף אחרי ההופעה. חשוב, עם זאת, לציין, שהשיחה המתוארת לא התנהלה ביני ובין מורן אייזנשטיין, אלא בין מתאמת ההפקה מטעמי ובין גיא מונסונגו, ספק אילתי שהגיש חשבונית עבור הופעתה של אייזנשטיין וקיבל את התשלום האמור בתום ההופעה".

ינאי רטפן, "כחול לבן אמנים": "זה בכלל לא נכון. קיבלו אותה בהמון אהבה ופירגנו לה. הזמינו אותה כי ידעו שהקהל אוהב אותה. לגבי שחר אלקיים, מעולם לא נפגשנו או דיברנו איתו. מורן אכן קיבלה את הכסף מבעוד מועד על ידי מפיק חיצוני, אז שלא ינסו לייצר כותרות על גבה של הלקוחה שלי."

גיא מונסונגו, מפיק ההופעה: "מורן אכן קיבלה את שכרה מבעוד מועד".

ומשמעותן: אולי בקהל צעקו לה לרדת מהבמה כי ידעו שמארגני הפסטיבל רוצים לשלם לה רק לאחר ההופעה? מה שנקרא, תמיכה מוסרית. מה שלא יהיה, אחרי הפרשה הזו, נענע 10 סלבס שוקלים להפוך לנענע 10 תחקירים. אחלו לנו בהצלחה בתפקיד החדש.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by