בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
להחרים את בר רפאלי 

להחרים את בר רפאלי

 
 
טל היינריך וחדשות 10

"אתם שבניתם את בר, צריכים להרגיש מנוצלים ופראיירים". הצלמים משיבים אש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליאונרדו דיקפריו כבר המריא חזרה מארץ ישראל. לפפראצי הוא עשה חיים קשים, אבל נאות להצטלם עם ילד מהגליל ועם שמעון פרס. לאור חוסר שיתוף הפעולה עם הצלמים מצד רפאלי, איגוד צלמי החברה הכריז כי הוא מחליט להחרים אותה.

"גם אנו יודעים להניף יד ולהסתיר מצלמה שנתבקש על ידך בקמפיינים בהם את מרויחה מליונים ומתנות", כך נמסר בהצהרה. "חברים, הצטרפו למאבק ונלמד את הסלבז העלובים שלנו לשתף פעולה ולהיות נחמדים באירועים".

"אני חושבת שעשיתם את עבודתכם נאמנה למרות שלא היו תוצאות משביעות רצון", אשת יחסי הציבור הוותיקה, עטרה ישראלי-עזריה, חיזקה את ידי הצלמים על העבודה הקשה בכדי לתפוס פריים אחד של בר וליאונרדו. "אתם שבניתם את בר, שסקרתם כל פיפס שלה, שהעליתם אותה לגדולה צריכים להרגיש מנוצלים ופראיירים. היא השתמשה בכם וזרקה אתכם לזבל כאילו והייתם סמרטוטי רצפה".

עוד היא אומרת: "אם בר היתה באמת מקצוענית, היא היתה נותנת לכם פוטו אופורטיויניטי אחד – כולה חמש דקות לתמונה משותפת אתה ועם ליאו. אין לי ספק שאם היתה תמונה אחת כזאת כל ההתנהלות סביב בקורו של ליאו בישראל היתה מתרחשת אחרת ולא היינו נראים כרפובליקת בננות, לא בעינינו ולא בעיני העולם. תחת זה היא העדיפה לתעתע בכם, להפוך אתכם לשק החבטות שלה ולתת לכם להזיע וכמעט לההרג באויר בים או ביבשה. אני קוראת לכם להחרים את בר, כי זה מה שמגיע לה.

"אני רוצה לראות היכן היתה בר רפאלי היום בלעדיכם, בלי התמונות המחמיאות שפרגנתם לה, בלי מדורי הרכילות שסקרו כל צעד שלה ומבלי הפרסום לו זכתה בזכותכם. ההתנהלות התקשורתית שלה ושל משפחתה היתה מזויעה, לא הוגנת ובעיקר משפילה. זו לא פעם ראשונה שהיא שולחת אליכם אצבע משולשת. אתם בצדק מרגישים פראיירים ועכשיו תורכם לעשות מעשה. אני קוראת לכם להרים את הכפפה ולמחוק כל פריים שלה בעתיד, אני רוצה לראות לאן היא תגיע בלעדיכם.

אין לי אישית דבר נגד בר, אני אפילו לא מכירה אותה (למעט אייטם אחד שעשיתי איתה וגם לא באופן ישיר). אני מוחה על התנהגותה המבישה ומקווה שמקרים כאלה לא ישנו בעתיד אתה או עם כל אישיות צבורית אחרת שתגיע לביקור בארץ".

בר רפאלי אינה הסלבריטאית היחידה שהפרה את יחסי הגומלין עם הצלמים. באיגוד צלמי החברה מתלוננים גם על "אצבע משולשת של מריאנו, בעיטה של ליאור מילר, לשפוך מים כמו אביב גפן, דחיפה של ירמי קפלן". לטענתם, פתרון החרם כבר הוכיח את עצמו בעבר, כאשר ניסו אותו על אורלי ויינרמן. עוד הם מציינים למען הסלבז יראו וייראו, כי "היום נינט ויהודה מוחרמים על ידי עורכי העיתונים הגדולים כיוון שירקו וזילזלו במי שסייע להם לעלות מעלה ולגרוף מליונים".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by