בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
שבוע לאחר מותו של אמיר פרישר גוטמן: כך נשמעו דברי הפרידה של בן זוגו ינאי 

שבוע לאחר מותו של אמיר פרישר גוטמן: כך נשמעו דברי הפרידה של בן זוגו ינאי

 
סלבס מקומי |
 

שבוע לאחר מותו של אמיר פרישר גוטמן בטביעה, כך נשמע ההספד המרגש של בן זוגו ינאי פרישר בהלוויה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ינאי פרישר גוטמן
 ינאי פרישר גוטמן   צילום: ניר פקין 
 
 

מותו המפתיע והטרגי של הזמר אמיר פרישר גוטמן ביום ראשון שעבר הכה בקרוביו וחבריו וגם באנשים מן השורה שהזדעזעו לשמוע על הטרגדיה הנוראית. בין האבל על מותו של פרישר גוטמן, יצא הלב אל בעלו ינאי, אבי ילדם המשותף רוי. המסע שעברו השניים לאורך שנים, שידע תלאות ומשברים קשים לפני שנה בזמן שסעד ינאי את אמיר על מיטת חוליו, הגיע לתומו בטביעה במסיבה שערך אמיר לציון שנה לגילוי הבשורה כי אינו חולה בסרטן, כפי שטענו רופאיו בתחילה.

 

לכתבות נוספות באותו נושא:

הלוויה לבנה: החברים באו לומר שלום אחרון לאמיר פרישר גוטמן

בעיניים דומעות: המשפחה והחברים נפרדים מאמיר פרישר גוטמן

כוכבי ישראל נפרדים מאמיר פרישר גוטמן

 

 

צילום: מיטל לשם

 
 

 

ביום שלישי, 25.7.17, יומיים לאחר שנפטר בבית החולים רמב"ם, עלו קרוביו וחבריו לבית העלמין "מנוחת עולם" בנתניה, לפרידה אחרונה שכולה בלבן. ינאי התקשה להיפרד, כשאמר בקול שבור מילים אחרונות על הקבר העטוף לבן.

 

"תודה על המסיבת פרידה, תודה שנתת לי להציל אותך לשנה שלמה. ותודה על הפרידה המדהימה הזאת. מהיום השליו הזה שנישקתי אותך במיטה ונשמת את הנשימה האחרונה שלך. תוך כדי הנשיקות אני לוחש לך שאני אוהב אותך. אתה הכל. אתה הכל בשבילי. אני אגשים לך את כל החלומות, ורוי אף פעם לא יהיה לבד... תודה".

 

 
קורע לב
 קורע לב   צילום: ניר פקין 
 

 

ינאי ואמיר הכירו לפני כ-14 שנה דרך המפיק יואב ארנון. השניים התחתנו ב-9.9.09 בטקס אותו ניהלה גילה אלמגור, וב-25.2.13 נולד בנם המשותף רוי מאם פונדקאית. ינאי, מעצב פנים במקצועו, ליווה את אמיר בקריירת השירה, המשחק והבימוי שלו - מהצד, אבל מטבע הדברים גם בעין המצלמה. אולם סיפור חתונתם והבאתו של רוי לעולם היו כאין וכאפס לעומת הסאגה הכואבת שעברו עם היוודע מחלתו הקשה של אמיר. הסרטן, שהתברר כקיקוצ'י (מחלה דלקתית נדירה שתסמיניה דומים לסרטן), הוביל את הזוג למסע בין בתי חולים בארץ ובניו-יורק, שם התבשר אמיר ב-22.7.16 כי אינו חולה בסרטן. זה היה גם יום הולדתו החדש, אותו חגג לפני שבוע בחוף הים. לפני שבוע, כאמור, היה זה יומם האחרון של ינאי ואמיר ביחד. והפרידה, כואבת וקשה.

 

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by