בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
תרבחו ותצטלמו: המפורסמים חוגגים מימונה 

תרבחו ותצטלמו: המפורסמים חוגגים מימונה

 
סלבס מקומי |
 

אייל גולן, שירי מיימון, ראש הממשלה בנימין נתניהו ומפורסמים רבים אחרים - חגגו אמש (שני) את המימונה המסורתית. הבאנו כאן כמה עדויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תרבחו ותסעדו !

A post shared by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on

 
 
 

With my love ❤

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

 

אצל הוריו של חיים רביבו איילת שקד מדהימה !!!!

A post shared by Roni Mana (@roni_mana) on

 

מימונה - מנוחה בין מופלטה למופלטה @ortal_amar @beneltavori @ornadatz

A post shared by Michal Haktana - הפרופיל הרשמי (@michalhaktana) on

 

הכי הכי מתוק❤ #מימונה ️ @onrefaeli @zipirefaeli

A post shared by Lea Schenirer (@leaschenirer) on

 

תרבחו ותסעדו כל בית ישראל

A post shared by Moshe perez Mosheperez1983 (@mosheperez1983) on

 

תרבחו ותסעדו

A post shared by דנה רון (@danaron7) on

 

בעיקר תסעדו 😁

A post shared by Oren Hazan (אורן חזן) (@oren.hazan) on

 

תרבחו ותסעדו

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

 
 

מימונה של החיים

A post shared by Miki Mucthar (@miki_mucthar) on

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by