בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
לא רק קומיקאי: שלום מיכאלשווילי נכנס לעסקים עם עדי הימלבלוי 

לא רק קומיקאי: שלום מיכאלשווילי נכנס לעסקים עם עדי הימלבלוי

 
סלבס מקומי |
 

שלום מיכאשווילי, עדי הימלבלוי וענבל שלווי פתחו לפני כשנה חנות לתינוקות. דיברנו איתם על מה קורה איתם בעסקים ובחיים בכלל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העסקים טפו טפו טובים
 העסקים טפו טפו טובים   צילום: יחצ 
 
 

"שלום מיכאשווילי, עדי הימלבלוי וענבל שלווי פתחו לפני כשנה חנות לתינוקות..", לכאורה לאור ההיכרות הציבורית של הקהל עם שלום ועדי, זה יכול לשמש פתיח מושלם לבדיחה מצחיקה, אולם הפעם מדובר בשיתוף פעולה מציאותי: שלום מיכאשווילי, אשתו ענבל שלווי, שימי שרגא ועדי הימלבלוי הפכו לאחרונה שותפים לחנות קונספט חדשה לתינוקות - "בייביז בנמל", הנותנת מענה לחדרי תינוקות מעוצבים.

 

עוד כתבות בסלבס:

כשציפי רפאלי פגשה את סטיבן טיילור

אחרי עניין הויזה: בר רפאלי עושה את אל. איי

גדעון סער חושף את בתו שירה

 

 

 

 

 

שלום, ענבל ועדי, איך נרקם הרעיון לשתף פעולה יחד דווקא על חנות לתינוקות?

"הכל התחיל כששתינו היינו בהריון, שתינו מגיעות מרגע של עיצוב פנים, סיימנו לימודי עיצוב פנים ב6b והצורך לחפש לבייביז שלנו את החדר המושלם, במיוחד בזמן הקינון, היה בשיא.  אנחנו יודעות שהחיפושים אחרי החדר המושלם היו מאוד מפרכים, מצאנו את עצמנו נוסעות מחנות רהיטים לחנות טקסטיל לחנות טפטים, למעצבת גראפית ומבזבזות הרבה אנרגיה וזמן ואין ספק שבחודש שמיני זה פחות מוצלח. ואז,עלה הרעיון, למה לא לייצר מקום אחד שיביא את כל החלומות לכדי ביצוע ברמה הכי גבוהה, ובעיצוב הכי חדשני? לקחת את הפינטרסט שמשמש היום השראה כמעט לכל אם ואישה, ולהפוך את החלום למציאות ולא סתם, אלא מציאות נגישה לכל כיס.  לקח לנו להפוך את החלום למציאות כמעט כמו הזמן שלוקח הריון. כמעט שנה שעבדנו על הקונספט, על עיצוב החלל, הסחורה שתמלא את החנות ויצרנו את הבייבי המשותף שלנו יחד".

 

איך זה לעבוד יחד?

"כיף גדול, כולנו מבינים עניין כל אחד יש את החלק שלו והתרומה שלו וכולנו מנהלים בצורה השוטפת במשמרות את החנות:אנחנו מקבלים החלטות יחד, ורואים את טובת החנות מעל הכל. זו לא הרפתקה לטווח קצר, זה עסק לחיים וכולנו מתייחסים כף לעסק וזו הנוסחה להצלחה וזה מה שקורה בפועל כבר היום לאחר פרק זמן קצר מאוד, יש לנו קהל לקוחות רחב ומגוון, מגיעים אלינו אנשים מכל הארץ, יש לנו לקוחות שבפרק הזמן הקצר בו אנו קיימים כבר הספיקו לחזור שוב ולרכוש עוד דברים ולפרגן לנו על השירות ועל חווית הקנייה וזה כיף, זה נעים וזה מייצר אנרגיות ורצון להמשיך ולהוביל בתחום הריהוט לתינוקות ולעשות את הטוב ביותר עבור לקוחותינו".

 

איך העסקים?

"מצוין ברוך השם , גדלים מיום ליום ולשמחתנו המכירות הן מעל המצופה, אנחנו לא מקבלים זאת כמובן מאליו וממשיכים לעבוד קשה, כל אחד נותן את כל כולו לקידום העסק ואין ספק שהתוצאות בשטח הן המדד האמיתי להשקעה שלנו בבייביז שלנו".

 

 
רגע לפני הלידה
 רגע לפני הלידה   צילום: יחצ 
 
 

מה החנות מציעה ביחס לחנויות אחרות הפונות למוצרי תינוקות?

"אנחנו מציעים חווית רכישה שונה, ניתן אצלנו לרכוש את החדר ״אז-איז״ כשהכל כבר מובנה בו, מהאהיל בתקרה, הוילון, הטפט, התמונות, הטקסטיל ועד הרהיטים כמו שידה מיטה וארון. אנחנו יכולים לחסוך הרבה כאב ראש להורה הטרי שבדרך, ולא לסבך אותו עם מה מתאים למה, אנחנו מציעים לו מוצר סופי!  בנוסף כמובן גם ניתן לרכוש את כל המוצרים בנפרד ולעשות הרכבה בטעם אישי למי שכן אוהב לעסוק בעיצוב. מעבר לכך, אנחנו מציעים עיצובים ייחודיים, איכות מוצרים גבוהה, בעיקר ניתן יהיה למצוא אצלנו ריהוט לילד שהוא לא הריהוט הממוצע, לא הטקסטיל הממוצע ולא התאורה הממוצעת, זאת אומרת ,מבחינתנו לחדר הילד יש פן עיצובי שתורם לנראות הבית ומקנה אווירה נעימה מאוד לכל מי ששוהה בחדר, מעבר לנראות המיוחדת שאנחנו מציעים בפריטים שלנו חשוב להבין שמדובר במוצרי נוחות, ככה שבא לך להישאר בחדר, להיזרק על הספא, על השטיח וליהנות מהמדבקות קיר שלנו, מהתאורה הנעימה והמיוחדת ועוד".

 

עדי, איך האימהות שינתה את חייך?

"האימהות הפכה אותי לאדם טוב יותר. לעצמי בעיקר , בהבנה שככל שאהיה מדויקת עם עצמי ככה אהיה אמא טובה יותר. ליאו ממלא את היום שלי בכל כך הרבה אושר, מספיק לי צחוק קטן שלו כדי לשים את כל הטירוף של היום באיזה מקום כל כך קטן ולא חשוב. פרופורציה אדירה".

 

מה הטיפ העיקרי שלך לחזרה לגזרה אחרי ההריון?

 

"בעיקר להיות סבלנית, להבין ששום דבר לא בא בקלות וצריך לעבוד קשה, להתאמן, להקפיד על אורח חיים בריא, תזונה נכונה וכדומה, לא זו לא קלישאה וזו לא סיסמה, אין קיצורי דרך ואין עיגול פינות, יש עבודה קשה שלאחריה מגיע סיפוק גדול".

 

שלום מוסיף : "למה אתה לא שואל אותי גם את השאלה הזאת? גם אני עליתי במשקל בהריון של ענבל !!".

 

 

שלום, תאר קצת את חיי האבהות. במה התינוק שינה את חייך?

"במה לא?, הכל משתנה כשאתה נהיה אבא, הפרופורציות, תפיסת החיים, סדרי העדיפויות , הכל משתנה, יש לך בראש ובראשונה ילד ובת זוג שאתה אחראי להם, אתה עושה הכל בשבילם ואתה באנרגיות מטורפות רק לעבוד ולהצליח ולדאוג שלא יחסר להם כלום.תמיד הייתי אדם של מולטי, תמיד עבדתי קשה ותמיד הייתי עסוק בכמה וכמה דברים, תמיד אהבתי את זה, היום יש לך מעבר לאהבה ולתשוקה לעשייה , יש לך משהו שכל מה שתעשה זה עבורו. אם פעם הייתי מסיים עבודה ורץ לחברים, או לים לפוצ'יוולי או לחברים ולפיפא, היום קודם כל אני רוצה לחבק את הילד, להיות אתו, לשחק איתו, לשמוע אותו , לגדל אותו - כל השאר שטויות! אמרתי כבר, פרופורציות וסדרי עדיפויות ,להיות אבא זה מזל גדול ואני כל יום מודה על הפלא הזה".

 

 

 

ענבל, איזה אבא שלום?

"אבא גנוב!  שלום הוא נדיר, אוהב, משקיען, אבא שהוא ילד בעצמו,מספיק דקה לראות את שלום וארי יחד ומיד אתה מבין איזה חיבור יש ביניהם ומכאן איזה אבא הוא".

 

 

שלום, מה דעתך על ריבוי הסטנדאפיסטים בימינו, איך שומרים על המעמד בתחרות כל כך קשה?

"תחרות זה דבר מצוין, תחרות מוציאה ממך בכל דבר את הטוב ביותר, לא תהיה טוב פשוט לא תהיה, עזוב רגע את תעשיית הבידור, בוא נדבר על בייביז, אין יום שאנחנו לא משקיעים 1000 אחוז בתשובה לשאלה איך להיות הטוב ביותר, במוצר, באיכות, בשירות במקוריות , בחדשנות ועוד.אני יכול להגיד לך שזה דלק שמניע אותנו, האתגר, הרצון לעבוד ולהצליח, הרצון להביא את הדבר הבא, להביא את הבשורה הבאה וכו', תחרות לא מלחיצה אותנו להיפך, היא מוציאה מאיתנו את הטוב ביותר".

 

שלום, לאחרונה הופעת עם "מה קשור" ועם אייל גולן בסיבוב הופעות, מה החוויה העיקרית שלקחת אתך?

"היה סיבוב מוצלח מאוד, לא מובן מאליו כל הטירוף הזה סביב המופע, הייתה חוויה גדולה לשמח כמויות כאלה של אנשים. היו ימים מטורפים, מופע בידור ומופע מוסיקה כל יום".

 

אם לא היית שחקן, מה היית?

"מוכר ארטיקים בקופה קבנה בברזיל".

 

 

 
חדר אחים
 חדר אחים   צילום: יחצ 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by