בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
איציק זוהר, מטרידה מסתורית ומשטרת ישראל: מה הרתיח את כוכב הכדורגל? 

איציק זוהר, מטרידה מסתורית ומשטרת ישראל: מה הרתיח את כוכב הכדורגל?

 
סלבס מקומי |
 

כדורגלן העבר העלה פוסט אמוציונאלי על בחורה אובססיבית שמטרידה את משפחתו ומשטרה שלא עושה כלום כי הסטטיסטיקה לא בעדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gm ❤️❤️❤️❤️❤️

A photo posted by איציק זוהר (@itzik_zohar_) on

 
 

מסתבר שלא רק לפוליטיקאים ואנשי ציבור יש תלונות על התנהלות המשטרה. גם איציק זוהר נכנס לקטגורה של "משטרת ישראל, לאן"?. כוכב גולסטאר, העלה הערב (שני) פוסט מלא אמוציות ולא מדובר בכדורגל. עצה שלנו, תנמו עמוק לפני שאתם קוראים.

 

לעוד כתבות בסלבס:

פרשת השוחד של און רפאלי: למה בר וציפי רפאלי כועסות?

למה שלומית מלכה לא הגיעה להשקת ספר חדש של מיכאל אלוני?

שיר מורנו חושפת בטן היריון בביקיני

 

ואלו הדברים:

ישראל 2017 עלילות משטרת ישראל/ מודיעין והמטרידה רעת הלב מיטל ממודיעין. היום אחריי יומיים שבהם לא ולא ביתי עצמנו עין בגלל ההטרדות הבילוי פוסקות של חולת הנפש הזו, החלטתי להתקשר למשטרה, שאמרה לי שבגלל שהגברת ממודיעין, אני חייב לבא למודיעין ולהגיש תלונה בעיר.

 

"אז כמובן כמו אזרח טוב עזבתי הכל ונסעתי למודיעין ובמודיעין תחב, שמורכבת משני צריפונים קיבלו את פניי יפה. השוטר בקבלה עוד דיבר עם המטרידה באחת מאלף שיחותיה היום ואז הפנה אותי לחוקר הגדול. נכנסתי לחדר שכולו מט ליפול והתחלתי למלא תלונה. חשבתי שאחריי חמש תלונות יתייחסו אליי יותר בכובד ראש אבל לא. יושב מולי אדם חצי צוחק וחצי לא יודע מה כי ההוא מתל אביב הגיע ובעיניו הכל בדיחה גדולה, כשאני מסביר לו שהמשוגעים עוקבת אחריי ביתי הקטנה. בא מסביר לי שהרחוב והקניון הם שטחים ציבוריים וכשאני אומר לו שהבאתי להם הקלטה שלה, מאיימת עליי ברצח הוא צוחק כאילו אומר יאללה, אבל הוא אומר שבכל זאת היא בחורה והסטטיסטיקה לא בעדי.

 

חשבתי שאני חולם במשך כל מתן עדותי כל רגע מישהו אחר נכנס רק כדי לשאול איפה ההוא וההיא, רק כדי לראות את ההוא מתל אביב, עד שהגיעה אחת השוטרות ואמרה לחוקר, שהיא מחכה לו עם האוכל וכמובן שפה הסתיימה עדותי. חשבתי שבמשטרה שומרים על כולם ולא רק אם סלב כזה או אחר אשם במשהו מרימים מסוקים לאוויר ועד עכשיו המשוגעת הזו ממררת את חיי, כי בזמן שהחוקר ענה לה הוא אמר די תלכי לישון, כבר אמרתי אתם משטרה תעצור הנה זה מול הפנים שלך. הוא ענה ידיי כבולות אתם מבינים משטרה ידייה כבולות.

 

אני פשוט מתבייש במה שחוויתי היום אני בטוח שיש גם אנשים טובים במשטרה שבאמת אכפת להם, אבל הם כבר לא יעזרו לי אז אולי אתם חברים תעזרו לי בזה שתבקשו ממנה להפסיק".

 

 

ישראל 2017 עלילות משטרת ישראל/ מודיעין והמטרידה רעת הלב מיטל ממודיעין היום אחריי יומיים שבהם לא ולא ביתי עצמנו עין בגלל ההטרדות הבילוי פוסקות של חולת הנפש הזו החלטתי להתקשר למשטרה שאמרה לי שבגלל שהגברת ממודיעין אני חייב לבא למודיעין ולהגיש תלונה בעיר אז כמובן כמו אזרח טוב עזבתי הכל ונסעתי למודיעין ובמודיעין תחב שמורכבת משני צריפונים קיבלו את פניי יפה השוטר בקבלה עוד דיבר עם המטרידה באחת מאלף שיחותיה היום ואז הפנה אותי לחוקר הגדול נכנסתי לחדר שכולו מט ליפול והתחלתי למלא תלונה חשבתי שאחריי חמש תלונות יתייחסו אליי יותר בכובד ראש אבל לא יושב מולי אדם חצי צוחק וחצי לא יודע מה כי ההוא מתל אביב הגיע ובעיניו הכל בדיחה גדולה כשאני מסביר לו שהמשוגעים עוקבת אחריי ביתי הקטנה בא מסביר לי שהרחוב והקניון הם שטחים ציבוריים וכשאני אומר לו שבאתי להם הקלטה שלה מאיימת עליי ברצח הוא צוחק כאילו אומר יאללה אבל הוא אומר שבכל זאת היא בחורה והסטטיסטיקה לא בעדי חשבתי שאני חולם במשך כל כל מתן עדותי כל רגע משהו אחר נכנס רק כדי לשאול איפה ההוא וההיא רק כדי לראות את ההוא מתל אביב עד שהגיעה אחת השוטרות ואמרה לחוקר שהיא מחכה לו עם האוכל וכמובן שפה הסתיימה עדותי חשבתי שבמשטרה שומרים על כולם ולא רק אם סלב כזה או אחר אשם במשהו מרימים מסוקים לאוויר ועד עכשיו המשוגעת הזו ממררת את חיי כי בזמן שהחוקר ענה לה הוא אמר די תלכי לישון כבר אמרתי אתם משטרה תעצור הנה זה מול הפנים שלך הוא ענה ידיי כבולות אתם מבינים משטרה ידייה כבולות אני פשוט מתבייש במה שחוויתי היום אני בטוח שיש גם אנשים טובים במשטרה שבאמת אכפת להם אבל הם כבר לא יעזרו לי אז אולי אתם חברים תעזרו לי בזה שתבקשו ממנה להפסיק

A photo posted by איציק זוהר (@itzik_zohar_) on

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by