בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
מקרב ברשת ועד לחקירה במשטרה: סוכן הדוגמניות, שי אביטל, מסתבך 

מקרב ברשת ועד לחקירה במשטרה: סוכן הדוגמניות, שי אביטל, מסתבך

 
סלבס מקומי |
 

שי אביטל הסוכן שמייצג בין השאר את אסתי גינצבורג מסתבך. זה התחיל בסטטוסים ונגמר בתלונה במשטרה והזמנה לחקירה של אחת המיוצגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לפני כשבוע העלתה יאנה פאנוב את הפוסט הזה: "מישהי היתה אמורה לשים לזה סוף וכנראה שזו אני! הנה שי אביטל הסוכן הותיק של "עלית מודלס", מנסה לפתות ולשדל בחורות תמימות שרוצות קצת להצליח". יאנה מצרפת צילומי מסך שבהן נראות הודעות של הסוכן שי אביטל - הוא כותב לה: "נשמה אני לא צריך את הסוכנות כדי להשכיב אותך, אני יפה חכם ומצליח, עזבי שטויות".  בהודעה אחרת הוא כותב: "לא תהיה לך הזדמנות טובה ממני הוא ממשיך, אחרת תתחתני עם אחד השכנים ותלדי, ויגמרו החוויות הטובות". בעקבות הסטטוס של יאנה צצו נשים נוספות בטענה, שגם הן קיבלו הודעות מטרידות מצידו של שי אביטל.

 

מה שקרה בעקבות הסטטוסים האלו הפתיע גם את הבנות עצמן. הסוכן אביטל החליט להגיש תלונה במשטרה, בחשד להטרדה שלה אותו לכאורה. המשטרה, בניגד להרגלה, דווקא פעלה כאן מהר ותוך יומיים יאנה זומנה לחקירה. יאנה מאוד כועסת על עצם העובדה שפוסט שמבטא את תחושותיה לגבי הסוכן אביטל, הופך לחקירה במשטרה וגם מהווה סוג של התרעה בקרב נשים אחרות לצאת ולהתלונן.

 

 
אסתי גינזבורג, מיוצגת על ידי שי אביטל
 אסתי גינזבורג, מיוצגת על ידי שי אביטל   צילום: קוקו 
 
 

הנה תגובתו של עורך דינו של שי אביטל: "מרשי נדהם לגלות שהחלטתם ליתן במה לגברת יאנה וחברותיה, אשר מונעות מרוע נקמני, עת פעלו להכפיש ולבזות את מרשי ולפגוע בשמו הטוב, בעבור פרסום ובצע כסף, זאת לאחר שמרשי החליט לתבוע בגין פגיעה בשמו הטוב בסכום של מיליון ש״ח ואף הגדשתם את הסאה כאשר ביקשתם ממרשי להגיב שעה ספורה לפני פרסום ידיעה אותה צילמתם וערכתם לפני ימים ולכן הנכם נדרשים שלא ליתן יד לפרסום הפוגעני. מרשי הינו שותף ובעלים של הפקות גדולות ומנהל סוכנות דוגמנות מצליחה.

 

"מרשי מעולם לא פנה בהודעת sms ו/או בכלל בשום אופן המעורר אי נעימות בשום צורה שהיא. מרשי מיוזמתו הגיש תלונה במשטרה בעניין זה בכדי למנוע כל ניסיון להלך עליו אימים ואף החל בהליך משפטי בגין פגיעה בשמו הטוב. מרשי כרבים אחרים חבר בקבוצות בפייסבוק ו-ווטסאפ ומעולם לא שלח הודעה שיש בה לעורר תחושת אי נעימות מצד חברים בקבוצה. לא זו הכוונה והמצג שהוצג אינו נכון ולא מדויק. נשגב מבינתי כיצד בעבור רייטינג אתם מתעסקים בעניין רכילותי שבסיסו הוצאת דיבה על מרשי. ככל שתפרסמו הידיעה בכוונת מרשי לתבוע את מלוא נזקיו, כולי תקווה כי לא נגיע לכדי כך".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by