בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבס מקומי 
מייקל לואיס: "אנחנו חיים במדינה שהפרגון בה לא משהו" 

מייקל לואיס: "אנחנו חיים במדינה שהפרגון בה לא משהו"

 
סלבס מקומי |
 

לאחר תקופה שנעלם מאור הזרקורים חוזר מייק לואיס עם מתחם כושר חדש, קמפיין לארמאני ששודר באולימפיאדה בריו ותפקיד בהצגה מלך הג'ונגל והגיבורה. ומה עם החיים הרומנטיים? ראיון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היי מייקל, מה אתה עושה היום?

"אני מיוצג בסוכנות זהר יעקובסון, איתה התחלתי לעבוד לפני כחצי שנה. בימים אלו משודר קמפיין שלי שצילמתי לארמאני על המסכים הגדולים באולימפיאדת ריו 2016. אני הגבר הישראלי הראשון, שהצטלם לקמפיין כל כך גדול של ארמאני ואני מרגיש גאווה גדולה כישראלי על כך.

 

בנוסף, קיבלתי תפקיד של בעלים של חדר כושר שהוא דמות ציורית ומשעשעת בתוכנית "שנות ה80", וגם משחק במחזמר שנקרא "מלך הג'ונגל והגיבורה" שיעלה בסוכות וחנוכה. חוץ מזה, אני נוסע הרבה לאודישנים, מצטלם להפקות אופנה קטלוגים ופרסומות בחו"ל מדי פעם ועובד על פתיחתו של מתחם הכושר הפונקציונאלי עם השותפים שלי (גל ציון פור - תזונאי מוביל ומרחב מוהר - סגן אלוף עוחם באגרוף ומאמן בעל יכולות על), על המקום החדש שלנו שיקרא ה"פלייגראונד".

 

התחושה שקיבלנו בשנים האחרונות היא שנעלמת מאור הזרקורים

"אכן זה נכון. היו לכך הרבה סיבות שאי אפשר לענות עליהן על רגל אחת. עם זאת, כדי לפשט את העניין, אנחנו גרים במדינה קטנה שהפרגון בה הוא משהו לא פשוט ושהמלחמה להשאר ב"טופ" היא מאוד קשה. קריירה של איש ציבור ובעיקר איש בידור בישראל היא מאוד הפכפכה. יום אחד אתה למעלה יום אחד אתה למטה. למדתי משהו אחד מהתהליך המשוגע הזה שעברתי - להתמקד בי ובעבודה שלי ולא להתעסק במה שמסביב. זה מה שישאיר אותי אדם שפוי וממוקד וגם מצליח".

 

היכן אתה מרגיש שנכשלת?

"כאשר כל הטירוף סביבי החל בגיל 17, לא כל כך הרגשתי את הניתוק, שחשתי 10 שנים אחרי, בגיל 27, בעקבות הדעיכה והמעבר לחו"ל. לא חוויתי ילדות נורמלית וגם לא עברתי מסלול חיים רגיל שחווה כל נער מתבגר. כתוצאה מכך הייתי כל כך מרוכז בעשייה, ששכחתי שיש גם דברים בסיסיים ובני אדם חשובים שהזנחתי. כמובן לא בכוונה, אלא ממקום לא מוכר. האמת היא שלמרות כל מה שעברתי, אני מרגיש שהצלחתי יותר משנכש לעולם לא אדע מה זה לחיות חיים רגילים בתור נער מתבגר אבל קיבלתי הרבה ניסיון חיים, הסתובבתי בעולם ויצרתי קשרים יקרים מפז. בנוסף, אני דובר 5 שפות ובעיקר למדתי המון על תרבויות אחרות ועל עצמי כאדם מבוגר ומתבגר. אני לא רואה את החיים ככישלונות והצלחות אלא כמצבים ונסיונות שעמם אני צריך להתמודד. ההצלחות שלי נמדדות במקומות שאני מבין שבהם לאו דווקא נכשלתי, אלא ממקום שיכלתי לעשות משהו קצת אחרת. זה נסיון, לא כשלון".

 

כתבות נוספות בסלבס:

אביאל כהן: "הדבר הבא יחד עם מיטל זו שמלת כלה"

מרגש: דנה וישינסקי הבת של שלמה ואסנת התחתנה

הסרטונים שמתעדים את רפי רפאלי והשוטרים

ראש בראש: נועה קירל או עדן בן זקן

מיטל דה רזון ואביאל כהן דביקים

 

 

 

 

 

שבוע נעים ופרודקטיבי לכולנו..⬆🤘 Productive week y'all! #Justcan'tgetenoughofyou @danielkaminsky1

A photo posted by מייקל לואיס Michael Lewis (@michaelewis) on

 
 

מהו הפספוס הכי גדול בקריירה שלך?

"הפספוס הכי גדול שלי בקריירה מבחינתי הוא, העובדה שהתקבלתי לסרט "האישה האחרת" עם קמרון דיאז ואז בעיות ביורוקרטיות של ויזה והגירה הפילו את את המהלך. הרבה חושבים שאני אמריקאי בגלל השם, אך אני בעל דרכון ישראלי ואיטלקי. בסופו של יום לצערי, בחיים האלה, אתה גם חווה כוויות שהם לאו דווקא בשליטה שלך".

 

כיצד אתה מגדיר את עצמך בקורות החיים - דוגמן, שחקן, איש עסקים?

"אני מגדיר את עצמי כשחקן דוגמן ספורטאי ואיש עסקים טרי. אם יש משהו שאני אוהב לעשות ויודע לעשות טוב זה לעשות שמח לאנשים ובעיקר לילדים. שם הכוח שלי בולט מעל הכול. יש משהו מאוד חזק ועוצמתי בלהשפיע על קהל כל כך גדול של ילדים שמסתכלים עליך כעל בעל השפעה ודמות להערצה. מבחינתי זו אחריות מאוד גדולה ואני תמיד מנסה לתת מעצמי כמה שיותר וללמד סובלנות וכבוד לאחר".


ספר על חדר הכושר החדש

"זה לא חדר כושר ולא מכון כושר, אלא מתחם כושר אלטרנטיבי פונקציונאלי. הסטודיו עצמו יקרא "פלייגראונד" וייפתח באבן יהודה באמצע ספטמבר. בסטודיו נעביר שיעורים ואימונים קבוצתיים ואישיים. זהו מקום משפחתי קהילתי מלא בפאן עם דגש על מקצועיות וטיפוח ספורטאים צעירים בתחומים שונים וחינוך דרך הספורט, שהוא בראש מעייני. בשונה מחדר כושר כאן תמצאו מגוון שיעורים מאימוני כוח (קטלבלס, שקים, אימוני רצועות, כוח זריזות וסיבולת) ועד לשיעורים כמו אומנויות לחימה (למבוגרים וילדים) פארקור (למבוגרים וילדים) וריקוד על עמוד".


מדוע לפתוח דווקא מתחם כושר?

"החלטתי לפתוח משהו שקשור לכושר כי זה משהו שמדבר אליי מאז שאני ילד. הייתי שחיין ושחקן כדורסל מקצועי במשך שנים. תמיד הרגשתי שישנה הזנחה בתחום הספורט בארץ. רק בישראל תמצאו משרד שמתעסק גם בתרבות חינוך וספורט יחד, שיוצר הפרדה בוטה בין השלושה, כאשר בשטח צריך להיות מיקוד ממשי על כל אחד מהתחומים. תחום הספורט בארץ לא מפותח והפוטנציאל שלו לא ממומש מספיק ויש כאן פוטנציאל אדיר במדינה כל כך קטנה. החלטתי לפתוח מקום אשר ירכז בתוכו לא רק מקצועיות וידע אלא גם חינוך ומיקוד הילדים בספורט עצמו ופחות במה שמסביב (סמארטפונים וים גירויים חיצוניים). לתת במה לספורטאים מתחילים ולקדם אותם בתחומים השונים שבהם הם עוסקים".


תן דוגמא לתוכנית האימונים שלך

"אין לי תוכנית אימונים מסודרת. אני טועם מהכל- אם זה לרכב על אופניים ולהגיע ממקום למקום, במקום לנהוג ברכב (אני גר במרכז - זה יעיל הרבה יותר). עם זאת, אני כן מתמקד בעיקר בכוח מתפרץ, זריזות, אימוני דיוק וניתור בספורט שנקרא פארקור (שאני מתאמן בו כבר 7 שנים מאז שפרשתי מכדורסל מקצועי) שמלמד משמעת, דיוק והמון ריכוז. אני אתלט שמשקיע בעצמו כל הזמן וכאשר יש לי זמן פנוי, מכוון לשמירה על אלסטיות הגוף והשרירים. כיום יש לי פחות זמן להשקיע בגוף שלי בגלל העיסוקים הרבים, אך אני אף פעם לא שוכח לתת לגוף ולנפש את המקום המגיע לו מבחינת תנועה ואימון".

 

מה הטיפ שלך למי שרוצה להתחיל להתאמן ולעשות ספורט?

" הטיפ היחידי שאני יכול לתת לאדם אשר לא מתעסק בספורט ורוצה להכנס לשגרה ספורטיבית הוא כזה, כאשר אתם קמים בבוקר תנו לעצמכם עשר דקות, פרסו מזרן יוגה או מגבת פשוטה ותשימו לעצמכם מטרה להזיז את הגוף, למתוח קצת איברים להסדיר נשימות ולפתוח את היום ברוגע. זה דורש מכם עשר דקות. הפכו את זה לרוטינה. לאחר מכן,המכשול הבא שלכם הוא להגיע למצב של אימון מלא. זה מתחיל ברגע שתנעלו נעליים. אם נעלתם עברתם את המכשול הפסיכולוגי הראשון. ברגע ששמתם לעצמכם מטרה עברתם את המכשול השני. ברגע שהגעתם למכון עברתם את המכשול השלישי. המכשול הרביעי הוא לסיים את האימון ולתכנן את האימון הבא. תהליך של שינוי דורש 21 ימי עבודה. ברגע שתעברו את את התהליך הראשוני אני מבטיח לכם שתראו שינוי נפשי פסיכולוגי וגופני. בהצלחה. זה תלוי רק בכם".


 

 

מה עם החיים הרומנטיים?

"בחיים הרומנטיים שלי לא קורה כרגע כלום. אני מתמקד בימים אלו בקריירה שלי ולקדם את עצמי כאיש עסקים וכשחקן. העסק הוא בראש ובראשונה".

 

"האם אתה בקשר עם ניבר מדר, האקסית המיתולוגית שלך"?

"אני מאוד אוהב ומעריך את ניבר והיא יודעת שאני מאחל לה רק אושר וגם תמיד דואג לשאול לשלומה. היא בן אדם מאוד חשוב לי ומאוד מיוחד שלימד אותי המון על עצמי כבן אדם וגם על עצמי בתור בן זוג. ברגע שאוכל לתת מעצמי כמו שאני יודע שאני מסוגל לתת לבת זוגתי, אני מאמין שאכנס לקשר רומנטי מחדש. הסוד לזוגיות מוצלחת היא הרבה נתינה של חום אהבה וכבוד ומעל הכל חברות טובה. כרגע אני מפוקס בעיקר בעצמי ובמה אני יכול להחזיר לעולם אחרי כל מה שקיבלתי. גם אני אמצא אהבה בסוף.

 

"איפה תהיה עשר שנים קדימה"?

"אני מנסה תמיד לחשוב עשר שנים קדימה ולראות את עצמי במקום, שאני מדמיין שאני רוצה להיות. עסק מצליח בעל כמה סניפים, שתורמים חזרה לקהילה ולתרבות הספורט בישראל. כמו גם להיות שחקן סרטי אקשן בחו"ל וגם לייצג את מדינתי בכבוד. חוץ מזה, לעבוד על עצמי עוד ועוד כבן אדם שנותן ויודע גם לקבל מאחרים".

 

 

אז התחלנו לשפץ 💪🛠 So we started renovating!  @playgroundsportcenter #playgroundisrael #playgroundsportcenter

A photo posted by מייקל לואיס Michael Lewis (@michaelewis) on

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by