בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקאלי 
למה יעל גולדמן לא הגיעה להשקה 

למה יעל גולדמן לא הגיעה להשקה

 
לוקאלי |
 

אלי מזרוח משיק, ליאור רייטבלט תורם, האחים זיגרייך חונכים, שגיב שקד ורינה טל נפגשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

ערב מתוק

האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל JDRF, קיימה בהאנגר 11 בתל אביב, את האירוע השנתי לטובת גיוס כספים למחקר ושיפור איכות חייהם של כ- 50,000 החולים המתמודדים עם סוכרת נעורים (סוג 1) בישראל. מדי יעקבזון, מנכ"לית האגודה אמרה כי ערב הגאלה הוא הזדמנות ייחודית עבור האגודה לגייס כספים תוך הוקרת השותפים החשובים של האגודה המלווים אותה במסע למציאת המרפא למחלה. בנרגשים: פרופ' ארנון אפק, ניצן לביא, דני לוזון, אילן בירנפלד, דוד מימון וחנה רדו, ליאור רייטבלט, יונל כהן, יעל ושבתי שביט, אורית בנבנישתי, ולייזי אורן.  

 

 
קותי לוריא, מדי יעקובזון אורית בנבנישתי
 קותי לוריא, מדי יעקובזון אורית בנבנישתי   צילום: שמוליק סלומון 
 
 

 

העולם שייך לילדים

אלי מזרוח, מנכ"ל קבוצת גולף, וענבר נחשון, סמנכ"לית השיווק, חנכו אתמול החנות החדשה של ,גולף& קידס" בקונספט החדש בקניון גבעתיים. מזרוח אמר כי הקונספט החדש ייושם בחנויות נוספות כשהקו המנחה הוא עיצוב ואיכות והנגשה להורים ולילדים, כשבקרוב ניתן יהיה לרכוש גם באתר האינטרנט. מזרוח אמר כי קניית בגדים עם הילדים היא משימה לא קלה לכן הושק בחנות מתחם משחקים מה שיקל על הקניה. מותג גולף&קידס מלביש את הילדות הישראלית מעל 25 שנים, ההיכרות העמוקה והארוכה עם מאפייני הילדות של הקיץ מקבלת פרשנות בקולקציה מדויקת שנותנת מענה מושלם לאקלים החמים והדביק, קולקציית super-summer מסתכלת על הקיץ בעיניים של ילד, ומביאה את הריח והצבע והטעם של קיץ שהיה ונשאר הזמן לעשות חיים.

 

 
אלי מזרוח ענבר נחשון
 אלי מזרוח ענבר נחשון   צילום: אבי ולדמן 
 

 

ערב מילניום

האחים שלמה ודני זיגרייך, בעלי חברת מילניום מרקטינג, השיקו השבוע את חנות כלי המטבח של רשת ארקוסטיל קיטצ'ן בקניון כפר סבא הירוקה. במתייצבים יהודה בן חמו, ראש העיר; הרב אלימלך פירר, יו"ר אגודת עזרה למרפא שקבע את המזוזה, השף מאיר אדוני שחגג באותו יום, יום נישואים וזכה לברכות על הולדת בנו נבו, השף אידי ישראלוביץ, השף קונדיטור מיקי שמו ועוד. השפים אגב מצאו עצמם מחלקים טיפים והסברים על כלי הבישול והאפייה שלהם בחנות.

 

 
שלמה זיגרייך,  יהודה בן חמו ו מיקי שמו
 שלמה זיגרייך, יהודה בן חמו ו מיקי שמו   צילום: הילה דפנה 
 
 

 

במסלול האקדמי המכללה למינהל, נערכה מסיבת פרידה מרו"ח רפי צרפתי, מנכ"ל המכללה שפורש לאחר 18 שנה במכללה מהן 5 שנים כמנכ"ל. צרפתי, בוגר לימודי ראיית חשבון במכללה למינהל,  החל לעבוד בה עם סיום לימודיו. בנפרדים: רון גוטלר, יו"ר דירקטוריון המכללה למינהל; רו"ח יצחק פורר, יו"ר חבר הנאמנים ומייסד EY; פרופ' אשר טישלר, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל; רני יעקובי, מנכ"ל המכללה הנכנס; ופרופ' זאב נוימן, נשיא המכללה למינהל לשעבר. לצידם נכחו בכירי המגזר העסקי אשר ליוו את צרפתי במהלך עבודתו במכללה, בהם: דב צור, ראש עיריית ראשון לציון; סגנו, רז קינסטליך; רפי בהרב, סגן נשיא בקוקה קולה ישראל ויו"ר דירק' המכללה בעבר; יצחק קאול, ששימש כמנכ"ל בזק וכיו"ר דירקטוריון המכללה למינהל בעבר;  רו"ח דורון שהרבני, מנכ"ל משותף של EY  ויו"ר ועדת הכספים במכללה; רו"ח אילן בירנפלד, מנכ"ל פירמת Deloitte בריטמן אלמגור זהר ועוד.  

 

 
רפי צרפתי- ,דב צור-
 רפי צרפתי- ,דב צור-   צילום: יח"צ 
 

 

חיבוק דב

ערב הוקרה מרגש לזכרו של דב לאוטמן ז"ל, נערך בפתיחת כנס דב לאוטמן למדיניות החינוך באוניברסיטה הפתוחה בשיתוף המכון הישראלי לדמוקרטיה וקרן לאוטמן. לאוטמן  ז"ל, תעשיין ואיש החינוך, עמד בראש חברת "דלתא גליל" ולימים הקים את קרן לאוטמן. את הערב הנחתה מיקי חיימוביץ. במשתתפים: נועם לאוטמן, יו"ר דלתא, יו"ר קרן לאוטמן ובנו של דב לאוטמן; אלי הורוביץ, מנכ"ל קרן טראמפ; איש העסקים שלמה טיסר, בעל השליטה בחברת וילאר; עמית שטרייט, מנכ"ל האוניברסיטה הפתוחה;  פרופ קובי מצר, נשיא האוניברסיטה הפתוחה.

 

 

 

מסיבה בעולם התחתון

שגיב שקד, מנכ"לית ETAM ישראל, ורינה טל, מנכ"לית קניון אילון, השיקו השבוע את הסניף השני בישראל של מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM. על ידי קבוצת "פישמן". הסניף הראשון של ETAM נפתח בישראל לפני כשנה בדיזינגוף סנטר בתל אביב ורושם הצלחה. שקד אמרה כי מדובר במהלך שהינו חלק מאסטרטגיית הצמיחה והפיתוח של הרשת במהלך השנה האחרונה, ומדובר בערך אמיתי לצרכן הנהנה ממותג בינלאומי איכותי במחיר לכל כיס ובעל מענה אופנתי שטרם נראה כמותו בישראל בקטגוריית ההלבשה התחתונה. המוזמנים נהנו מקוקטייל של קפה רולדין הסמוך ושופינג בהנחה מיוחדת של 30%

 

 
רינה טל שגיב שקד
 רינה טל שגיב שקד   צילום: רפי דלויה 
 

 

לילה ביום

 

לילה טרטיקוב, מנכ"לית קרן ויקימדיה העולמית, נצלה את שהותה בישראל לרגל הכנס השנתי של עמותת ויקימדיה ישראל, שנערך במרכז הבינתחומי בהרצליה, לפגישות עם משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, ותלמידי כיתה ז' של חטיבת הביניים הנגיד בהרצליה שעסקו בשנה האחרונה בפרויקט ייחודי מסוגו בעולם: העלאת ערכי וויקיפדיה על ידי תלמידים צעירים. "אתם מדהימים", אמרה טרטיקוב לתלמידים. "זה מאד ייחודי לקבוצת גיל שלכם להצליח לכתוב ערכים בוויקיפדיה. מדובר בפרויקט ראשון מסוגו בעולם. אין ספק כי אתם השארתם חותם". משם נסעה לפגישה עם פרופ' שיזף רפאלי, ראש המרכז לחקר האינטרנט באוניברסיטת חיפה וחבר קרן ויקימדיה ישראל ונשיא האוניברסיטה עמוס שפירא. אוניברסיטת חיפה משתפת פעולה עם העמותה, אשר משלבת כתיבת ערכי וויקיפדיה במסגרת מטלות בקורסים שונים. הביקור נחתם במפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, כדי לדון ביוזמות חינוכיות הקשורות לעמותת ויקימדיה ישראל. נתניהו סיפר לטרטיקוב שאביו היה בשנות ה- 50 עורך האנציקלופדיה העברית.

 

 
מיכל לסטר, לילה טרטיקוב, עמוס שפירא שיזף רפאלי
 מיכל לסטר, לילה טרטיקוב, עמוס שפירא שיזף רפאלי   צילום: אוניברסיטת חיפה 
 

 

השראה ישראלית

רנה בלאיש, מנהל רשת "הגרה", ומגי בן דוד, מעצבת הרשת, השיקו אתמול בחנות בקניון אילון את קולקציית קיץ 2015. נעדרה מהאירוע ברגע האחרון הפרזנטורית יעל גולדמן שטסה עם בעלה לנסיעת עבודה בארה"ב. השניים ספרו כי בעיצוב הקולקציה מקפידים ב"הגרה" על תרגום מדויק של טרנדים מובילים מחו"ל, אך יחד עם זאת, הם לא שוכחים את מקור השראתם- האישה הישראלית. בתום הסיור בחנות המשיכו כולם לארוחת צהריים ב"קפה גרג"

 

 
רנה בלאיש מגי בן דוד
 רנה בלאיש מגי בן דוד   צילום: רונית מטיאס ב- nokia lumia 1320 
 

 

ממתגים ומשיקים

רועי מזרחי מנכ"ל חברת "רמי לי" אורטל פרובט מנהלת השיווק של החברה; וחגית בורנשטיין מנהלת השיווק של קניון גראנד חיפה, השיקו את המיתוג החדש של החברה המתמחה בבגדי הריון רמי לי ונצלו את המעמד להשיק את קולקציית קיץ 2015 . הלקוחות זכו להצצה ראשונית בקולקציה קוקטיילים וכיבוד קליל.

 

 
אורטל פורבט, רועי מזרחי חגית אורנשטיין .
 אורטל פורבט, רועי מזרחי חגית אורנשטיין .   צילום: דור 
 

פרופסור זאב רוטשטיין, סגן שר הבריאות יעקב ליצמן , איש העסקים גבי לסט, הניצב בר לב,  גליה מאור מנכ"לית בנק לאומי לשעבר, יוסי בכר ראש עירית בת ים, יורם אלטמן ועוד הגיעו אתמול לערב הגאלה השנתי של אגודת ידידי המרכז הרפואי שיבא תל השומר ורד גרינבוים מנכ"לית אגודת ידידי המרכז הרפואי שיבא נשאה דברים וברכה את המוזמנים.

 

בערב המכובד בהפקתו של משה בראון שהיה בסימן מבצע 'צוק איתן' השיקום והטיפול בחיילים נהנו המוזמנים מאירוח

בסגנון 'ארץ ישראלי' של 'מגי ותולי' הקייטרינג המלווה את האירוע זו השנה השלישית ברציפות

 

 
ורד גרינבוים רוטשטיין זאב גבי לסט וגילרמן
 ורד גרינבוים רוטשטיין זאב גבי לסט וגילרמן   צילום: יחסי ציבור 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by