בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי  
איומים, תביעות ושקרים: האמת מאחורי ההשתתפות של יוכי ולינור ב"המירוץ למיליון" 

איומים, תביעות ושקרים: האמת מאחורי ההשתתפות של יוכי ולינור ב"המירוץ למיליון"

 
לוקלי  |
 

איום במכות, צו עיכוב יציאה מהארץ, חובות כספיים והפרת חוזה. הסוכן שהביא את יוכי ולינור ל"המירוץ למיליון" מספר על המנגנון המשומן שיצר כדי להכניסן לתוכנית ומסביר כיצד לטענתו הפקירו אותו ולמה הוא דורש מהן 300 אלף שקלים. האמת שמאחורי התהילה נחשפת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוכי ולינור. לא פשוט בחיים האמיתיים
 יוכי ולינור. לא פשוט בחיים האמיתיים   צילום: אלון כהן 
 
 

עולם הריאליטי שוב חושף צדדים מכוערים. הפער שבין התהילה והזוהר לבין האמת המורכבת והעכורה נחשף עכשיו עם סיפורן של כוכבות "המירוץ למיליון" יוכי ולינור שעל אף הקלילות ושלל החיוכים שהן מציגות על גבי המסך, עוברות תקופה לא קלה ששיאה בתביעה כנגדן על סך 300 אלף שקלים מצד האיש שהביא אותן לתוכנית, הסוכן קובי רוקח, שמאשים אותן באיום במכות, הפרת חוזה ואי החזרת כספים.

 

הסיפור החל בתחילת השנה שעברה. אז, הגיעה יוכי לסוכנות הדוגמנות "מילק" ופגשה את קובי רוקח, הבעלים של הסוכנות. רוקח, לדבריו, התרשם מיד מהבחורה האמביציונית שהגיעה אליו והחתים אותה על חוזה ייצוג לשלוש שנים, עם אפשרות יציאה ממנו בכל רגע נתון תמורת תשלום סכום של 100 אלף שקלים.

 

עוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

אבא - אמא? אלכסה ורז מתרגלים להיות הורים!

מי שמאמין לא מפחד: מה עשה אייל גולן בלונדון?!

 

תקופה קצרה לאחר הגעתה של יוכי לסוכנות, נחתה במקום גם לינור. בין השתיים לא הייתה היכרות מוקדמת ולראשונה הן נפגשו במסדרונות הסוכנות. לינור, עשתה כמעשה יוכי וחתמה על חוזה דומה מול רוקח.

 

לאחר המפגש הראשון ביניהן היה ברור שמדובר שחיבור מוצלח. במהרה הפכו השתיים לחברות ועל פי רוקח, הן פנו אליו יחד בבקשה שישלח אותן לאודישן ל"המירוץ למיליון". רוקח - שעומד מאחורי בניית מותגים כמו טום קשתי ואדל, נטלי דדון וקארין כהן, ואף הביא מתמודדים רבים לתוכניות ריאליטי כגון "היפה והחנון", "הדוגמניות" והרווק" -  זיהה את הפוטנציאל והכין תוכנית עבודה אינטנסיבית שמטרתה להכניס את השתיים כזוג לתוכנית הריאליטי ולהפוך אותן לכוכבות גדולות.

 

ומה כללה אותה תוכנית עבודה? השלב הראשון התמקד בהפיכתן של יוכי ולינור לחברות נפש שמכירות כבר שנים. האמצעי היה בילויים משותפים לאורך זמן ואפילו שינה משותפת זו בביתה של זו במהלך סופי שבוע. השתיים עמדו במשימה בהצלחה, מילאו אחר ההוראות של רוקח שניסה להגשים את חלומן, והפכו לחברות הכי טובות.

 

בשלב הבא נשלחה יוכי, ע"פ רוקח, לטיפולי שיניים ואימוני כושר שמוממנו מכספו. לאחר מכן נשלחו יוכי ולינור לאודישין כניסה ל"המירוץ למיליון" וקיוו להרשים את המלהקים ולהשתלב בתוכנית. עוד לפני האודישין חתמו השלושה (יוכי ולינור אל מול הסוכן רוקח) על חוזה המבטיח כי אם השתיים יזכו בפרס הגדול אז 20% ממנו יועברו לרוקח עבור עמלו (כשבמגירה של רוקח, כאמור, כבר קיים הסכם ייצוג של שלוש שנים שהפרתו מחייבת בתשלום של 100 אלף שקלים. רוקח דורש 300 אלף שקלים כפיצוי ולא בגלל שברשותו מידע כלשהו לגבי זהות המנצחים בתוכנית).

 

 
החוזה המדובר. ייצוג לשלוש שנים
 החוזה המדובר. ייצוג לשלוש שנים   צילום: פרטי 
 
 

סידרתי ליוכי בית לגור בו במשך כמה חודשים אחרי שהיא התחננה שאעזור לה כי אין לה איפה לגור. דאגתי לה לאימוני כושר בחינם ולטיפולי שיניים על חשבוני. אבל כל זה לא מעניין אותה בכלל, מה שהיא עשתה למשפחה שלה היא עושה לי

 

עד כאן הכל היה מוצלח ומקובל על הצדדים. יוכי ולינור התקדמו בשלב האודישנים, התקבלו לנבחרת של העונה החדשה ונסעו לצילומים ברחבי העולם. אבל ב-22.11.14 הכל השתנה. באותו היום שודרה התכנית הראשונה של העונה, ולטענת רוקח, מיד עם תום שידורה פנו אליו יוכי ולינור והודיעו לו שהן רוצות להשתחרר מהחוזה.

 

"ניסיתי להבין מה גרם לזה, והן אמרו לי שהן רוצות לעבוד לבד ולהרוויח את הכסף בלי לשלם עמלות לסוכן", אומר רוקח לנענע10. "הסברתי להן שאין בעיה ושאני מבקש את סכום ביטול החוזה, אלא שלא היה עם מי לדבר", הוא טוען.

 

"הן הציעו סכומים מגוחכים ואני סירבתי לזה, בעיקר לאור העובדה שלפני שהן הפכו למפורסמות מהמירוץ אני סידרתי ליוכי בית לגור בו במשך כמה חודשים אחרי שהיא התחננה שאעזור לה כי אין לה איפה לגור", ממשיך רוקח. "סידרתי לה אימוני כושר בחינם, טיפולי שיניים על חשבוני ועוד". נעלב הסוכן מהיחס של הכוכבת החדשה.

 

 
החוזה עליו חתמו יוכי ולינור. 20% מהפרס יועברו לסוכן
 החוזה עליו חתמו יוכי ולינור. 20% מהפרס יועברו לסוכן   צילום: פרטי 
 
 

אלא שפה זה ממש  לא מסתיים. לדבריו של רוקח, רגע לפני שיוכי עלתה על הטיסה לתחילת המירוץ, בחברת ההפקה גילו שיש ליוכי צו עיכוב יציאה מהארץ בגלל חוב של 50 אלף שקל לבנק בירושלים. לטענתו, חברת ההפקה של התוכנית "אבוט המאירי" שילמה את החוב כדי שיוכי תוכל לצאת לצילומים בחו"ל והחתימה את הכוכבת הפוטנציאלית על חוזה שבו היא מתחייבת להחזיר את הסכום. לדברי של רוקח, עד היום יוכי לא שילמה את הכסף לחברת ההפקה (חשוב לציין כי רוקח אינו חלק מחברת ההפקה).

 

אז מה עשה רוקח לאחר שלטענתו לא קיבל את המגיע לו? לדבריו, לפני כחודש הוא שלח ליוכי מכתב התראה לפני נקיטת הליכים בשל הפרת חוזה, אבל לא זכה למענה. "היא מתעלמת מהכל, לא אכפת לה משום דבר ואם היא חושבת שאני אוותר על משהו שמגיע לה יש לה טעות ענקית", הוא מבהיר את עמדתו.

 

על פי רוקח, התעלמותה של יוכי מדרישתו הפכה לאיומים במכות מצדה של בעלה של שותפתה של יוכי למירוץ, לינור. "היא (לינור) התקשרה אלי כמה פעמים ובשלב מסוים הבעל שלה התקשר אלי ואיים עלי שישלח אלי אנשים שירביצו לי. לא התלוננתי במשטרה כי לא ייחסתי לזה חשיבות" הוא אומר.

 

 
מכתב ההתראה שנשלח ליוכי. נענה באיומים טלפוניים
 מכתב ההתראה שנשלח ליוכי. נענה באיומים טלפוניים   צילום: פרטי 
 
יוכי ומאירי. התחנה הבאה היא בית המשפט?
 יוכי ומאירי. התחנה הבאה היא בית המשפט?   צילום: אלון כהן, יח"צ 
 

נכון לעכשיו, מתכוון רוקח להגיש תביעה נגד יוכי ולינור על הפרת חוזה ודורש פיצוי של לא פחות מ-300 אלף שקלים. "יוכי מצטלמת לקמפיינים ועושה מה שהיא רוצה על דעת עצמה כשיש לה סיכום בחוזה חתום, אבל כל זה לא מעניין אותה בכלל, מה שהיא עשתה למשפחה שלה היא עושה לי ולסביבה שלה אבל אני ממש לא מתכוון לוותר".

 

חשוב לציין כי הבוקר (חמישי) הצטלמה יוכי לקמפיין שמלות כלה חדשה של המעצבת חן גרסון ומי שמייצגת את יוכי בפרויקט היא הסוכנת אירית מילר, כך לדברי אשת יחצי הציבור של המותג, לין רוזנברג.

 

מאירית מילר נמסר בתגובה: "מדובר בשקר. אני לא קשורה לקמפיין הקשר היחיד שלי ליוכי הוא דרך מאירי שאותו אני מייצגת ומדי פעם עזרתי לה עם בגדים להפקות שונות".

 

תגובת יוכי ולינור: קובי רוקח מציג את עצמו כסוכן אומנים, אבל מדרך התבטאויותיו ניתן ללמוד שטוב יעשה אם יחליף מקצוע.

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by