בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
הסיטי: מה נינט קיבלה במתנה? 

הסיטי: מה נינט קיבלה במתנה?

 
לוקלי |
 

איזה מלגות חילקה משפחת פדרמן, מדוע דילגו בכירי טיב טעם מסניף אשקלון לסניף רמת החייל, איזה ביקור דיפלומטי התקיים בבית התפוצות ומה עושה שלג במסעדת המבורגר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תדמור דיפלומטי

 

דן תדמור, מנכ"ל בית התפוצות; אירית אדמוני פרלמן, מנהלת אגודת ידידי בית התפוצות בישראל; ועיניה זאבי קופפר, מנהלת המחלקה לגיוס משאבים ארחו אתמול בבוקר את איווט טרובוביץ' ראש IWC- מועדון הנשים הבינלאומי שהגיעה לביקור עם חברות המועדון. ב-IWC, חברות נשות דיפלומטים המשרתים בישראל, נשות מנכ"לים של חברות זרות, נשות דיפלומטים ישראלים ונשות עסקים מובילות. הנשים ביקרו בתערוכה "איימי ויינהאוס: דיוקן משפחתי", המוצגת בשיתוף המוזיאון היהודי בלונדון ובתערוכה "תופרי החלומות: מהחייט ועד מעצב העל היהודי" המציגה שמלות ואביזרים נלווים של מעצבי העל היהודים ברחבי העולם. בתום הסיור התכנסו לקבלת פנים, דן תדמור הודה להן על הביקור ועל ההזדמנות לגלות חלק מהסיפור המתמשך של העם היהודי. "בית התפוצות נפתח ב-1978, והיום אנחנו עומדים לפני תחילת תכנית שדרוג תצוגת הקבע והגלריות לתערוכות מתחלפות. שלב ראשון של התכנית ייפתח במהלך 2016 והשלב השני - ב-2018, התצוגה החדשה תהיה בדגש על תרומתם של היהודים בתחומי היצירה אחד מהתחומים החשובים שהיהודים הצטיינו בהם, לאורך ההיסטוריה".

 

 
רשמה פריק, נינט ברג,שרון ברג, ר'ייצל דואק סנדרובסקי
 רשמה פריק, נינט ברג,שרון ברג, ר'ייצל דואק סנדרובסקי   צילום: רונית מטיאס נוקיה לומיה 1320 
 
יוסי שלו, רמי לוי , חגי שלום , עדי כהן, משה נקים
 יוסי שלו, רמי לוי , חגי שלום , עדי כהן, משה נקים   צילום: יחסי ציבור 
 

כהן מעניק

 

חגי שלום מבעלי קבוצת "טיב טעם"; עדי כהן, מנכ"ל  טיב טעם;  יוסי שליו, סמנכ"ל הסחר; משה נקים, סמנכ"ל התפעול; רוני גרין, מנהל המכירות ומועדון הלקוחות, הדרימו לאשקלון לרגל השקה מחודשת של סניף טיב טעם בעיר. החבורה גזרה את הסרט, קבעה מזוזה, הרימה כוסית לחיים, וירדה על ארוחת בוקר ישראלית. בתום האירוע נפתחו דלתות הסניף וההמון הסתער פנימה, כשכהן המנכ"ל ראה את הבלגאן, הפשיל שרוולים ועזר בקצביה. בתום האירוע דהרו כולם לסניף רמת החיל בתל-אביב שם נערך אירוע שערכה הרשת למען עמותת אנוש הפועלת לרווחתם וזכויותיהם של המתמודדים עם מגבלה נפשית. עדי כהן העניק ל דוקטור הילה הדס, מנכ"לית העמותה, צ'ק על-סך 30,000 אלף ₪. כהן אמר שהנהלת טיב טעם חרתה על דגלה לפעול למען הקהילה ובכך שותפים כל עובדי החברה.

 

 
יוסי שלו, רמי לוי , חגי שלום , עדי כהן, משה נקים
 יוסי שלו, רמי לוי , חגי שלום , עדי כהן, משה נקים   צילום: יחסי ציבור 
 
 

פדרמן מעניקים

 

עמי פדרמן, סגן יו"ר דירקטוריון מלונות דן ורפי שדה, מנכ"ל מלונות דן חילקו אתמול מלגות ל-3 סטודנטים מצטיינים בחוג ניהול מלונאות, משאבי מזון ותיירות בפקולטה לחקלאות ברחובות של האוניברסיטה העברית ירושלים. בטקס השנתי על שם יקותיאל ושמואל פדרמן ז"ל, מייסדי רשת מלונות דן, השתתפו כ-100 סטודנטים, מעיין כפרי ושגיא כהן משנה ג', ומורן בייליס משנה ב' במגמת ניהול מלונאות ותיירות קבלו מלגת הצטיינות על סך 10,000 ₪ כל אחד. אחרי קבלת הפנים, האזינו כולם לרפי בארי, סמנכ"ל שיווק ומכירות במלונות דן שהרצה על שיווק של "מותג", ולדניאל פדרמן, ראש אגף דיגיטל ועוזר מנכ"ל מלונות דן שהרצה בנושא שיווק דיגיטלי. לסיום רב שיח בנושא שיווק בהנחיית פרופ' עליזה פליישר, מנהלת החוג לניהול מלונאות, משאבי מזון ותיירות בפקולטה. עמי פדרמן, סיכם ואמר שהו מאושר לראות את הסטודנטים ולשמוע את הדו שיח שנוצר סביב עולם המלונאות והתיירות. רפי שדה אמר שכייף לראות כל כך הרבה אנשים צעירים שרוצים להצטרף לעולם המלונאות. "נולדתי למשפחה של מלונאים, אני מלונאי 45 שנים ומבין כל החברים שלי אני לא רואה אף אחד שנהנה כמוני". אהרון שחם, מנשה למנכ"ל מלונות דן לענייני משאבי אנוש; נוח גרינוולד, משנה למנכ"ל לענייני כספים; סמי אוחנה, משנה למנכ"ל לעניינים טכניים; יוסי גבאי, סמנכ"ל מערכות מידע; חיים שפיגל, ראש אגף מזון ומשקאות; איתי אליעז, מנכ"ל דן תל אביב; דובי רקיע, מנכ"ל דן אכדיה; יהודה קראוס, מנכ"ל דן ירושלים; בן ינובר, מנכ"ל דן בוטיק ירושלים.

 

 
עליזה פליישר רפי שדה דניאל פדרמן ועמי פדרמן
 עליזה פליישר רפי שדה דניאל פדרמן ועמי פדרמן   צילום: סיון פרג', יח"צ 
 

נינט מחתלת

 

שבוע לאחר לידת ביתה הבכורה אמיליה, התייצבה אימא נינט מאחורי עמדת ה-DJ, טייב-לוי כדי לנגן באירוע השקת  חיתול חדש של האגיס שנערך בקומה הרביעית בתל-אביב. נינט תקלטה כחצי שעה עם סט של איך לא, מוסיקת שירי ילדים שהיא אוהבת במיוחד בקצב ההאוס. יובל דגים, מנכ"ל "חוגלה", ורינת אפרימה, סמנכ"לית השיווק, העניקו לה את החיתול הראשון עם לוגו הדובי הלבן.

 

 
יובל דגים, רינת אפרימה, נינט
 יובל דגים, רינת אפרימה, נינט   צילום: סיוון פרג', יח"צ 
 

הרבלייף נותנת

 

רון פורת, מנכ"ל חברת התזונה הבינלאומית, "הרבלייף", ערך באולמי אמדו בהרצליה אירוע לכבוד סמנתה קלייטון שהגיעה לביקור בישראל. קלייטון, גורו ספורט ואצנית אולימפית שייצגה את בריטניה במשחקים האולימפיים בסידני 2000, משמשת כיום כמנהלת תחום החינוך הגופני ב"הרבלייף". באומנותית מופע של נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית שתשתתף במשחקים האולימפיים ריו 2016. פורת הכריז כי חברת "הרבלייף" תעניק חסות בסך 200,000 ₪ עד סוף 2016.

 

 
רון פורת ונבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית
 רון פורת ונבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית   צילום: עמית שיסל 
 

טרבלוס מוריד שלג

 

איש העסקים והמסעדן איתן טרבלוס, הבעלים של "110 בורגר" ורשת "אגאדיר", החליט שמי שלא נסע לראות את השלג בצפון, השלג יבוא אליו, . טרבלוס דאג שכמה משאיות יפרקו שלג בפרונט של סניף 101 בורגר במתחם שרונה, מה שלא השאיר את המבקרים אדישים והם מיהרו לאכול ולהצטלם ולרשתות החברתיות.

 

 
איתן טרבלוס
 איתן טרבלוס   צילום: יחסי ציבור 
 

שרייבר צופה

 

אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone הרצה אתמול בוועידת 2015 Go Mobile של מידע כנסים, למהפכת הסלולר ולמבנה שוק התקשורת. אמר כי ענף הסלולר נמצא בכאוס מוחלט, ישנה מלחמת מחירים אגרסיבית שהצרכן מרוויח ממנה בטווח הקצר אך מסתמן שבטווח הבינוני לא מן הנמנע כי יחל בשוק תהליך של מיזוגים ורכישות ושוק הסלולר יתכנס חזרה למבנהו המקורי של 3 חברות סלולר בעלות תשתית, דבר שיוביל להאטה משמעותית בתחרות, עליית מחירים, פגיעה בשירות וצמצום בהשקעות בטכנולוגיה, הכל בחסות משרד התקשורת. שריבר אמר כי חברת YOUPHONE תכנס גם לתחומים נוספים כמו האינטרנט הביתי והטלוויזיה.

 

בובי בראון מלמדת

 

חשבתם שתפריט יש רק במסעדה, תחשבו שוב, אמנית האיפור האמריקנית בובי בראון, בעלת מותג בינלאומי על שמה, מאמינה שכל אישה, גם העסוקה ביותר, יכולה להיראות טוב יותר, צריך רק את הידע והמוצרים הנכונים. בימים אלה משיקה החברה בעולם תפריט מגוון של שיעורי איפור הניתנים בהתאמה אישית בחנות, במטרה להעצים את הפוטנציאל. בישראל, כמו בישראל, לוקחים את זה צעד קדימה, אחרי סקר חברה גילו כי לנשים חשוב מאוד ללמוד כיצד להגדיר את הגבות באמצעות איפור וכי הן מחפשות שירות עיצוב וסידור גבות נגיש, נוח ואמין, בדקו והוסיפו לתפריט שבסניף בקניון אביב סעיף עיצוב גבות. אביגיל אלוני, מנהלת ההדרכה של "בובי בראון" ישראל, ונטע חן, מעצבת גבות (דור שני) ומאפרת שעוסקת גם בקוסמטיקאית פרארפואית כבר 12 שנה, השיקו השבוע את התפריט שכולו (למעט שיעור אחד), ניתן בחינם.

 

 

 
אביגיל אלוני נטע חן
 אביגיל אלוני נטע חן   צילום: רונית מטיאס נוקיה לומיה 1320 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by