בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
הסיטי: למה התפשטה בר רפאלי? 

הסיטי: למה התפשטה בר רפאלי?

 
לוקלי |
 

היכן נעלם הקונדיטור מיקי שמו, מה השיק אלון ליאור

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאקירה ופיקה תורמים

 

הזמרת הקולומביאנית שאקירה ובעלה הכדורגלן גר'ארד פיקה, כוכב ברצלונה המצפים לילד שני, ערכו  Baby Shower לא שגרתי, השניים הקימו את World Baby Shower, אתר מיוחד בו הם קוראים לגולשים מכל העולם לקנות מתנות כמו חיסונים, שמיכות ומזון ולתרום אותן ליוניסף - ארגון האו"ם למען ילדים. שאקירה: "אנחנו רוצים לספק לילדים החיים בעוני קשה את מה שהם צריכים בשביל לשרוד. אנחנו רוצים להפיץ את המנהג הזה וקוראים לכל ההורים לערוך מסיבות לידה עם יוניסף". האתר מאפשר להורים לערוך "מסיבה" משלהם, ולהזמין את חבריהם לתרום לילדי העולם. ב-2013, כשנולד בנם הבכור מילאן, ציינו השניים את המאורע בתרומה ליוניסף, אז גייסו מעל ל-80 אלף חיסוני פוליו, כ-4 טון מזון חירום, כ-1,000 כילות נגד יתושי מלריה וכ-200 אלף ערכות לטיפול בהתייבשות, סיוע שהגיע לילדים באזורים העניים ביותר בעולם וסייע בהצלת חיים. רועי מלמד, סמנכ"ל יוניסף ישראל, אמר שאפילו שלא חסרות לנו צרות, אנחנו צריכים לזכור שיש מיליוני ילדים שבשבילם מים זורמים, מזון או טיפול רפואי הם לא דברים מובנים מאליהם. 

 

 
שאקירה ופיקה תורמים צילום
 שאקירה ופיקה תורמים צילום   צילום: UNICEF 
 
 

טיול מתוק

 

אם אתם מזדמנים בימים אלה לאחת מהקונדיטוריות של מיקי שמו, אין סיכוי שתמצאו אותו או את אחיו יוחאי, השניים משוטטים להם ב SIGEP (סיגפ) - התערוכה השנתית הגדולה ביותר של עולם העוגות והקונדיטוריה ברימיני שבאיטליה. אין סיכוי שהשניים יבצעו בקרוב בדיקת סוכר פשוט הם טועמים כל היום שוקולדים, עוגות וגלידות, ושואבים השראות ורעיונות לטעמים חדשים. בקרוב אצלכם.

 

 
מיקי שמו איטלקי
 מיקי שמו איטלקי   צילום: יוחאי שמו 
 

בר ים


ניצן ישראלי, מנכ"ל רשת HOODIES, התייצב השבוע בחוף הים בקיסריה, כדי לפגוש את הפרזנטורית בר רפאלי. לא מדובר בפגישת עבודה אלא בצילום קמפיין קיץ 2015, רפאלי מלווה את הרשת זו העונה השלישית, הבחירה בבריחה מהעיר הגדולה היא חיפוש אווירה שמשית וקיצית בהשראת הקולקציה הצבעונית של הרשת. את הקמפיין צילם צלם האופנה אייל נבו וראובן כהן היה על הסטיילינג.

 

 
ניצן ישראלי ובר רפאלי
 ניצן ישראלי ובר רפאלי   צילום: רפי דלויה 
 
 

זמן תרבות

 

אשת יחסי הציבור  דניאלה רייבנבך החליטה להמיר את תמונות היח"צ בתמונות מוזיאון, והזמינה את בנות המשרד לפתוח את 2015 עם קצת קולטורה. בנות המשרד הוזמנו לגיבושון שכלל סיור במוזיאון נחום גוטמן שבשכונת נווה צדק בתל אביב, מיכל אבולעפיה מדריכה במוזיאון, ערכה להן סיור מודרך בשלושת התערוכות המוצגות במוזיאון ביניהן: "דיוקן עצמנו במבט לאחור", תצוגת הקבע שבמוזיאון מיצירותיו של נחום גוטמן; "מעשה בגמד, בענק ובנסיכה", תערוכה חדשה במוזיאון שחושפת ומגלה את סודות האגדה לילדים ולהוריהם; ו"שירה הנוער", המציגה את יצירותיו דוד מערבי, חברו  של גוטמן מהלימודים בבצלאל, אבולעפיה שילבה בסיור סיפורים מהתקופה על האמנים ועבודתם. כששבעו מתרבות ורעבו לאוכל, נסעו למסעדת ההמבורגרים BBB ברחוב הארבעה, הן התכנסו בחדר פרטי, הרימו כוסית לשנה החדשה וירדו על מגוון מנות מהתפריט.

 

 
גני סומין, זיוה וייס, דניאלה רייבנבך, רונית אזולאי, הילה עטון, אסתי וויזר, ענת דאוס, מאיה סנדרוביץ
 גני סומין, זיוה וייס, דניאלה רייבנבך, רונית אזולאי, הילה עטון, אסתי וויזר, ענת דאוס, מאיה סנדרוביץ   צילום: יחסי ציבור 
 

מהרטה חוגגת

 

מהרטה ברוך רון, סגנית ראש עיריית תל אביב מטעם מרץ, חגגה השבוע יום הולדת 40 ועל הדרך השיקה ספר ילדים חדש "גינדון מפלצת הילדים הטובה", שכתבה עם בעלה ערן רון טייס קרב במיל. הספר עוסק בחייה של משפחה מעורבת בישראל. שרו הפי בירסדיי: ראש העיר חולדאי; חברות הכנסת זהבה גלאון, תמר זנברג ומיכל רוזין ועוד. רודי ביינסין בוגרת "דה וויס", הקדישה למהרטה שני שירים. מהרטה ביקשה לא להביא מתנות ומי שמעוניין לתרום לעמותות לפי בחירתם.

 

 
זהבה גלאון מהרטה ומיכל רוזין
 זהבה גלאון מהרטה ומיכל רוזין   צילום: בן זיגלמן 
 

סערה בעולם השערה

 

כ-100 מעצבי שיער התייצבו ב- מתחם  VIP  yes planetבאשון לציון להשקת תערוכת אמנות בהשראת הפופ-ארט. על הדרך צפו בחידושים מהפכניים של וולה פרופשיונלס בתחום השיער לשנה הקרובה. במשכילים: אילן קוזניק, מנהל מכירות ארצי למספרות; איתי דומב, מנכ"ל וולה פרופשיונלס ישראל; משה שגיא, מנהל אזור שפלה; אילן רובד, מנהל אזור צפון; ליאור יונה, מנהל אזור ירושלים והדרום; ליאת שוחט, מנהלת המותג; קובי ימין, מנהל אזור תל אביב והשרון; חיים אלבז, מנהל מכירות ארצי לסיטונאים; סופי ברנזון, מנהלת השיווק; עופר טורג'מן, מנהל ההדרכה.

 

אירוע מלוח

 

אלון ליאור מנכ"ל NT SALT , יצרנית "מלח 424"-מותג מלח בישול גורמה היחידי בעולם המופק בים המלח, השיק השבוע במסעדת "משק ברזילי" בנוה צדק את סדרת הבריאות החדשה "מלח 424 דל נתרן", מלח מופחת נתרן (פחות מ- 60%), עשיר בסידן, מגנזיום ואשלגן וב-21 מינרלים שמקורם בים המלח ומועשר בסיבים תזונתיים. ליאור אמר כי השילוב המנצח והחדשני שבין מלח דל נתרן איכותי ועשיר בטעמים לבין סיבים תזונתיים הוא מענה מושלם לביקוש הקיים בעולם למוצר עכשווי וטרנדי הנותן מענה גם לדרישות של אורח חיים בריא. "אני מאמין שגם סדרה זו כיתר סדרות המותג שלנו תזכה לביקוש בקרב לקוחות מובילים בישראל ובעולם". מירב , בעלת מסעדת "משק ברזילי" הטבעונית, ביחד עם השף אופיר ג'ובאני דאגו לתפריט טעימות מדויק שכלל שילוב מושלם של טעמי המלח.

 

 
מירב ברזלי ואלון
 מירב ברזלי ואלון   צילום: רונית מטיאס ב- nokia lumia 1320 
 

כף התקווה הטובה

 

רשת גלידריות הארטיזנל "וניליה" והאגודה הישראלית לכפרי הילדים  SOS יוצאים בשיתוף פעולה במסגרתו יימכרו ב-16 סניפי רשת וניליה בכל הארץ, כפות גלידה צבעוניות ב 15 ₪ כל אחת, הכפות יוצבו בסמוך לגלידות, כשלכל כף קשור בסרט כרטיס תודה והסבר קצר על כפרי הילדים SOS. ההכנסות ממכירת הכפות תרומה לאגודת כפרי הילדים SOS הפועלים 30 שנה למען ילדים בסיכון, יתומים או מי שמשפחותיהם אינן יכולות לטפל בהם באמצעות הקמה והפעלת כפרי ילדים ומסגרות תומכות ומחנכות. העמותה מפעילה שני כפרי ילדים, "נרדים" בערד ו"מגדים" במגדל העמק, ובהם כ-170 ילדים מגיל 6 ואילך. הכפרים מעניקים לילדים בית ומספקים להם שירותי חינוך, טיפול ותמיכה מקצועיים, במטרה לשפר את איכות חייהם ולפעול לקידום זכויותיהם והעצמתם בדרך להשתלבות בחברה ולעתיד בטוח. איתן דשא, מנכ"ל וניליה אמר שכחלק מהחזון והערכים של 'וניליה', הם דוגלים במעורבות פעילה בחברה ובקהילה ושיתוף פעולה עם האגודה הישראלית לכפר הילדים הינו טבעי. בלה ביגנסקי, מנכ"לית האגודה הישראלית לכפרי הילדים SOS אמרה שהתרומות שיתקבלו מרכישת הכפות, יסייעו לאגודה לדאוג לעתיד טוב יותר וחיים רגילים וטובים עבור ילדי הכפרים המתגוררים בנרדים ובמגדים, לבנות את עתידם, לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולהבטיח להם חוויית ילדות שמחה ומהנה.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by