בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי  
הסיטי: מה קיבל אלי אילדיס? 

הסיטי: מה קיבל אלי אילדיס?

 
לוקלי  |
 

למה חנה פרי-זן טסה ללוקסמבורג, חגיגה כפולה למעצבת שירלי דן, מי השיק את שעוני פרארי, מתי מייקל דגלאס יגיע לישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרי-זן מחזקת

 

אתיאן שניידר, סגן ראש ממשלת לוקסמבורג, ופטריציה לוצ'טה, מנכ"לית משרד הכלכלה של לוקסמבורג, העניקו בסוף השבוע את אות ההוקרה Order of Merit of the Grand-Duchy of Luxembourg, לחנה פרי- זן, יו"ר דירקטוריון 'פעילים ניהול תיקי השקעות'. אות ההוקרה ניתן למי שתרמו באופן משמעותי לכלכלת לוקסמבורג או שתרמו לחיזוק הקשרים בין ארץ מוצאם ללוקסמבורג. פרי זן, קיבלה את אות ההוקרה ממשלת לוקסמבורג על פועלה ביוזמה לשילוב נשים כדירקטוריות בחברות ציבוריות במדינה מאז 2008 כחלק מתוכנית האיחוד האירופי להגדלת אחוז הנשים המכהנות בדירקטוריונים. לפרי זן היה חלק ביוזמה במסגרתה הגיעה בשנה שעברה משלחת של 30 נשים מלוקסמבורג לישראל שנפגשו במהלך הביקור עם אנשי עסקים, ובחנו אפשרויות לשיתופי פעולה בין החברות אותן הן מייצגות לחברות ישראליות. הארוחות אף ביקרו באתרים היסטוריים ותיירותיים. את 'אות מצוינות מסדר הדוכסות הגדולה של לוקסמבורג' קיבלו בעבר: בוטרוס ראלי, מזכ"ל האו"ם לשעבר; המלחין היווני מיקיס תאודוראקיס; צייד הנאצים שמעון ויזנטל ודמויות מובילות בפוליטיקה, כלכלה, ואומנות.

 

 
חנה פרי זן , אתיאן שניידר , פטריציה לוצ'אטה
 חנה פרי זן , אתיאן שניידר , פטריציה לוצ'אטה   צילום: יחסי ציבור 
 
 

פעמיים מייקל

 

תפתחו את היומנים, ב-18.6.2015 יקבל השחקן, המפיק והפעיל החברתי מייקל דאגלס את פרס בראשית  GENESIS  PRIZE  2015. את הפרס בסך 1 מיליון דולר, יעניקו לו ראש הממשלה בנימין נתניהו ונתן שרנסקי, יו"ר הנהלת הסוכנות היהודית. דגלאס נודע בפעילותו כשגריר שלום של ארגון האומות המאוחדות המתרכז במאבק לקידום זכויות אדם, מניעת אלימות בנשק ופעילות לאי-הפצת נשק גרעיני. זוכי פרס בראשית יכולים להשתמש בכספי הפרס לתמיכה ביוזמה ראויה המקדמת את מטרת השותפים המייסדים של הפרס- הענקת השראה לדור הבא של יהודים בעולם להתחבר לערכים ולמורשת עמם ולהיות גאים בזהותם היהודית. מייקל בלומברג, ראש עירית ניו-יורק לשעבר שזכה בפרס בשנה שעברה, הפנה את הכסף ל"אתגר דור בראשית"- תחרות גלובלית ייחודית במסגרתה יוענקו ל-10 קבוצות יזמים צעירים תקציב סיוע התחלתי לפרויקטים השואפים לאתר פתרונות חדשניים לבעיות עולמיות ומקומיות חשובות. דאגלס מתכנן להשתמש בכספי הפרס כדי לקדם פעילות להגברת המודעות לחשיבות הפתיחות והגיוון בעולם היהודי. דאגלס:" אני חולק כבוד זה עם משפחתי, שעודדה אותי לחקור את מעמקי האמונה היהודית. אני מקווה כי הלקחים והערכים האלה יהיו חלק מהמורשת בעולם אותו אני משאיר לילדיי".

 

 
-מייקל בלומברג ומייקל דאגלס
 -מייקל בלומברג ומייקל דאגלס   צילום: קרן פרס בראשית 
 

סילבן מבקר

 

סילבן שלום, השר לפיתוח הנגב והגליל ושר התשתיות הלאומיות האנרגיה והמים; סיגל שאלתיאל הלוי, מנכ"לית  המשרד לפיתוח נגב גליל; ואורנה הוזמן בכור, מנכ"לית המשרד לתשתיות, לקחו פסק זמן מהפוליטיקה, והתייצבו בבית שמע. אריק מאיר, המנכ"ל, ערך להם סיור במקום והפגיש אותם עם הילדים. ח"כ שלום סיפר לילדים שהוא פעיל כבר 23 שנים בעמותה וכהוכחה אמר בשפת הסימנים "אני אוהב את עמותת שמע". הילדים חייכו בהנאה, שאלו אותו על תפקידו והתעניינו איך הוא משפיע בממשלה.

 

 
סיגל שאלתיאל הלוי , סילבן שלום ואריק מאיר
 סיגל שאלתיאל הלוי , סילבן שלום ואריק מאיר   צילום: אירית מטיאס ב samsung 4 note 
 
 

בלונים בתפן

 

גשם הזלעפות לא הרתיע מאות אנשים להגיע בסוף השבוע לפתיחת art&about'  גלריה לאומנות בפארק תעשיות חפר. הרוח החיה מאחורי הגלריה היא האוצרת לי-מור כהן, בעלת ARTABOUT , מי שאוצרת בין היתר את תערוכת art&about במינכן ותערוכת האיידס בבנק הפועלים. רני אידן, ראש מועצת עמק חפר התייצב לפתיחה ביחד עם מאות מוזמנים שטיילו בין יצירות האומנות ביניהן בלוני הקרמיקה הצבעוניים של האמניות ראלי סמית ואסנת צימרמן וליהי אשר שהציגה תמונות . ולטובת מי שלא הספיק להגיע לפתיחה, התערוכה נמשכת ושווה ביקור.

 

 
ליהי אשר, ראלי סמית רלי פרץ אסנת צימרמן
 ליהי אשר, ראלי סמית רלי פרץ אסנת צימרמן   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 

פרארי על היד

 

חברת "פלאנט", יבואנית מותגי שעונים, השיקה באולם התצוגה של "פרארי" את מותג השעונים הספורטיבי SCUDERIA FERRARI הדבר הכי קרוב למכונית המרוץ של FERRARI. אחת מהסדרות שמושקת בישראל היא RACE DAY בהשראת לוחות מכוונים של מכוניות מרוץ פורמולה 1 עם לוגו הסוס הדוהר של FERRARI מוטבע על לוח השעון. במשיקים: אמיר שי, מנכ"ל פלאנט פאשן שלקח לסבוב באולם את אלי אילדיס; אמיר רז מנכ"ל ג'נטלמן, שסיפר כי בשלושת חודשי ההשקה הראשונים השעון יימכר באופן בלעדי ברשת "ג'נטלמן"; אלי הולנדר, מנכ"ל "פלאנט", ששמח לפגוש את האדריכל אמיר שלח ואשתו ויקי מקריאניס; אורן חדד, מנכ"ל אוטו איטליה שאירח את ההשקה ועוד.  

 

 
אלי הולנדר אורן חדד
 אלי הולנדר אורן חדד   צילום: יחסי ציבור 
 
אמיר שי ואלי אילדיס
 אמיר שי ואלי אילדיס   צילום: יחסי ציבור 
 

סיבה למסיבה

 

לשירלי דן, בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב המתמחה בווילות יוקרה, יש הרבה סיבות למסיבות, השבוע זכתה דן במקום הראשון בקטגוריית הבית הפרטי של מגזין "בניין ודיור" ובסוף השבוע היא חגגה יום הולדת. החגיגות נפתחו ביום חמישי בסוויטה של מלון הבוטיק "אינדיגו" מרשת "אינטרקונטיננטל" וארוחת ערב במסעדת BLACK STONE שבמלון עם אשת יחסי הציבור דניאלה רייבנבך ובעלה מפיק האירועים רונן רייבנבך, למחרת התייצבו באותה מסעדה החברות הקרובות לארוחת בוקר מפנקת, הן שתו קאווה, כתבו ברכות בספר מיוחד, בקרו בספא והשקיפו על תל-אביב מהגג המדהים של המלון והבטיחו לחזור בקיץ. בחוגגות היו מעצבות פנים מובילות ביניהן: ורד שני; אתי וונדרמולן; ליאת הראל; צביה קזיוף; שרון דוד; ואריאלה ברקוביץ; וגם אירית גניש לביא; חנה'לה אטינגר, מנהלת קשרי לקוחות ואדריכלים בחברת "נגב"; שגית מלכה, אשתו של אבי מלכה חבר ילדות של שירלי; ורד שדלצקי מבעלות "לב תקשורת"; רווית אהרוני; סוכנת הנסיעות סער צוויק; המחזאית מיכל אקרמן; הילה זמיר, סמנכ"לית שיווק מלון "אינדיגו" שדאגה לכל הפינוקים. השבוע יטוסו דן וחלק ממעצבות הפנים המובילות לסיור לימודי בפריס כאורחות של חברת "ויה ארקדיה".

 

 
חנה אטינגר, שירלי דן, הילה זמיר, שגית מלכה
 חנה אטינגר, שירלי דן, הילה זמיר, שגית מלכה   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 
אירית גניש לביא, ורד ברוצקי, שירלי דן, ורד שני, צביה קזיוף
 אירית גניש לביא, ורד ברוצקי, שירלי דן, ורד שני, צביה קזיוף   צילום: אירית מטיאס ב samsung 4 note 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by