בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
הסיטי- למי פרגנה נעה תשבי? 

הסיטי- למי פרגנה נעה תשבי?

 
לוקלי |
 

מי הגיע לאירוע החשוב של טקס חלוקת פרסי סטימצקי, איזה ג'וב חדש יש לסנדרה רינגלר ולמה בעלה השף שגב משה סוגר את המסעדה בהרצליה, מי רקד עם להקת משינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרסי סטימצקי 2014

 

במרכז שכטר בתל-אביב, התקיים אמש טקס חלוקת פרסי סטימצקי לשנת 2014, הפרס מוענק לסופרים על יצירתם ופועלם לקידום התרבות בישראל. המוזמנים נהנו מקוקטייל של קפה "לורנץ", טקס הדלקת נרות עם הרב רוברטו ארביב וטקס חלוקת פרסים על-ידי בעלי רשת סטימצקי, גדעון הירש העניק את הפרס הראשון לסופר מאיר שלו על ספרו "שתיים דובים"; יפית גרינברג העניקה את הפרס השני לשרית ישי לוי על ספרה "מלכת היופי של ירושלים" וספרה שכשרכשה את סטימצקי שרית ישי לוי התקשרה לברך אותה על הרכישה וספרה לה שהיא זכתה בפרס סטימצקי ומקווה שתקבל אותו "לא ידעתי מה זה, נפגשנו בבית קפה ואמרתי לה שתקבל כי אנחנו אנשים עם מילה עם מילה עם מילה". עוד ספרה גרינברג שבאחת מישיבות הדירקטוריון בנה אייל, אמר לה שהגיע הזמן שגם היא תכתוב ספר, "מלכת היופי של בני ברק" ספר ששרית תכתוב; עופרה מיתר העניקה את הפרס השלישי לאשכול נבו-על ספרו "המקווה האחרון בסיביר". אייל גרינברג, מנכ"ל סטימצקי סיפר על פעילות החברה כמו פתיחת סניפים חדשים ביניהם סניף בשוק הפשפשים, זכייה במכרז על הפעלת 3  חנויות בשדה התעופה ויריד הספרים של סטימצקי המתקיים בימים אלו תפעל לקידום סופרים צעירים ו-2015 תתווסף לטקס פרס סטימצקי קטגוריית ספר ביכורים.

 

 
שרית ישי לוי ויפית גרינברג
 שרית ישי לוי ויפית גרינברג   צילום: אבי חופי 
 
מאיר שליו ואילת שדה
 מאיר שליו ואילת שדה   צילום: אבי חופי 
 
רעיה שטראוס ושמואל בן דרוד
 רעיה שטראוס ושמואל בן דרוד   צילום: אבי חופי 
 
 
עפרה מיתר ובן זוגה אלי אפשטיין
 עפרה מיתר ובן זוגה אלי אפשטיין   צילום: אבי חופי 
 

התצפיתנים

 

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ אופיר אקוניס, התייצב אתמול בפארק אריאל שרון - הפרויקט הסביבתי הגדול בישראל. משה בורוכוב, מנכ"ל חברת פארק אריאל שרון, ערך לו סיור בפארק המטרופוליני של המדינה, הציג בפניו את פעולות השיקום שנעשו במקום ואת תכניות הפיתוח. הסיור הסתיים בנקודת התצפית בה התקבלה ההחלטה של ראש הממשלה לשעבר, אריאל שרון ז"ל, כי במקום יוקם פארק ירוק ולא עוד שכונת מגורים, אקוניס התעכב ארוכות סמוך לשלט שמתאר את מורשתו של אריאל שרון.

 

 
חכ אופיר אקוניס ומשה בורוכוב
 חכ אופיר אקוניס ומשה בורוכוב   צילום: מתן רז 
 

משינה מחממת

 

עובדי ״סלברייט״ חגגו ב״סטואה״ בגעש את סוף השנה האזרחית. יוסי כרמיל, מנכ״ל משותף בחברה, אמר שישנן חברות שעושות את העובדים, אבל ב׳סלברייט׳ העובדים עושים את החברה והתייחס להישגים המרשימים בשנה החולפת וציין אותה כשנה המוצלחת ביותר בתולדות החברה. להקת ״משינה״ חיממה את האווירה, כרמיל המיר את חליפת העסקים בבגדי קז׳ואל, פצח בריקודים עם רון סרבר, מנכ"ל משותף והתחבק עם שלומי ברכה, השניים נפגשים כל בוקר כשהם מביאים את הילדים לגן.

 

שקד מדליקה

 

חברת הכנסת איילת שקד ואריק מאיר, מנכ"ל עמותת "שמע", השתתפו אתמול בטקס הדלקת נרות עם ילדי עמותת "שמע", בבית העמותה. הילדים שרו ולימדו את שקד את שפת הסימנים. עמותת שמע פועלת לחינוך ושיקום ילדים ובני נוער חרשים וכבדי שמיעה.

 

 
איילת שקד
 איילת שקד   צילום: אביב חופי 
 

אפרתי מפנקת

 

יפה אפרתי, מנכ"לית ובעלים משרד יחסי הציבור "יפה אפרתי תקשורת" והסמנכ"ליות מאיה אפרתי אידלסון ונטע הר-לב, חגגו קדם סילבסטר לעובדי המשרד בארוחת ערב במסעדת "דקא" בתל אביב. בקולטורה הרצאה של הסופרת והעיתונאית ענת לב-אדלר, שקיבלה כמה שעות קודם פלטינה על מכירת 40 אלף עותקים של רומן הביכורים שלה "כותבת ומוחקת אהבה". אדלר סיפרה על משבר גיל ה-40 אותו עוברת גיבורת הספר שלה, משבר שהיא עצמה עברה במהלך כתיבת הספר, ונתנה טיפים לזוגיות. העובדים קבלו במתנה את ספר הבישול החדש של פסקל פרץ רובין.

 

יום המוביל

 

בנמל אשדוד לא שוברים מסורת,  זו השנה השישית שבנמל חוגגים את "יום המוביל" - יום הוקרה לנהגי המשאיות שמובילים סחורה לנמל וממנו לכל רחבי הארץ. יצחק בלומנטל, מנכ"ל נמל אשדוד (בפועל), עמד בשערי הנמל, המתין לנהגי המשאיות, חילק להם סופגניות והקשיב להערות ולהארות שלהם. יום המוביל הוא חלק ממדיניות פנים ארגוני שעורך הנמל במטרה לבטא כבוד והערכה לנהגים ולעבודתם.

 

 

רדיו חזק

 

לשכת המסחר והתעשייה, חגגה באולמי "מרסל אבניו" בבאר-שבע, 40 שנות פעילות, בעמדת המנחה שמעון פרנס, בקהל: ד"ר אוריאל לין, נשיא לשכת המסחר הארצית; יוסי דלויה, נשיא לשכת המסחר באר-שבע; יוסי סבן, מנכ"ל ומבעלי רדיו דרום; דוד יוסוב, מנכ"ל רדיו דרום מזה 16 שנה, זכה לתעודת הערכה על תרומת התחנה לעשייה בדרום לאורך שנות פעילות הלשכה.

 

 
ריק ליבוביץ', יוסי דלויה,ואלרי מיגירוב, דוד יוסוב, אריה קליינמן
 ריק ליבוביץ', יוסי דלויה,ואלרי מיגירוב, דוד יוסוב, אריה קליינמן   צילום: דוד גריהאנשפן 
 

ללחוץ על הכפתור האדום

 

אלון בר דויד ממייסדיי "הכפתור האדום". הנלחמת בבריונות ברשת, הגיע לכנס הקומדיה שנערך בירושלים, במהלך הכנס הוא נפגש עם השחקנית והמפיקה נועה תשבי שהתעניינה במיזם והבטיחה לעזור בעתיד. במשתתפים: סטיב בודו, המפיק של הדיילי שואו; מולי שגב, העורך של "ארץ נהדרת"; דני כהן, מנכ"ל BBC; ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים; רד אורבך; יונית לוי; ליאור שליין ועוד.

 

 
נועה תשבי ואלון בר דויד
 נועה תשבי ואלון בר דויד   צילום: איתי כהן 
 

סנדרה רינגלר אומרת

 

הסטייליסטית סנדרה רינגלר, נבחרה להיות הפרזנטורית של רשת "דיבאני סנטר", מקבוצת הום סלון הצרפתית, יבואנית ומשווקת מערכות ישיבה ורהיטי יוקרה. רינגלר טוענת "יופי אמיתי מדבר בשפה משלו, לא צריך להסביר אותו, הוא האמירה עצמה". את חשבון הבנק העשירה ב-100,000 שקלים.

 

שגב משה משפץ

 

ואילו הבעל של רינגלר, השף שגב משה, סוגר את הדלת של מסעדת הדגל ״שגב״ בהרצלייה לטובת שיפוץ קצר, שגב ישיק במקום קונספט עיצובי חדשני ותפריט חדש מבוסס על המנות האהובות של המסעדה, אליהן יתווספו מנות חדשות. המסעדה תהיה סגורה עד סוף החודש כשבמהלך הימים הקרובים המסעדה תעבור שיפוץ מסיבי מסביב לשעון ותעוצב מחדש.  השקת התפריט החדש ועיצוב המסעדה החדש הם מהלך ראשון בבניית שפה עיצובית/קולינארית של שגב שיושק במהלך השנה הקרובה תחת המותג SEGEVART#

 

 

 
סנדרה רינגלר
 סנדרה רינגלר   צילום: גיא כושי 
 

תורמים בבורסה


שמואל שניצר, נשיא בורסת היהלומים, מוטי בסר, המנכ"ל   וחברי ההנהלה, ביחד עם טל ברודי אולסי פרי, ויוגב אוחיון, קפטן מכבי תל אביב, הדליקו אתמול נרות חנוכה עם הילדים המאושפזים בבית החולים דנה-איכילוב תל אביב. שניצר סיפר שחזר מועידת יהלומנים בינלאומית שהתקיימה בניו דלהי, שם פגש את נשיא רוסיה ולדימיר פוטין  וראש ממשלת הודו. נרנדרה מודי. הילדים התרגשו, הודו על המתנות, וצטטו את פניני הלשון של ברודי. בורסת היהלומים מאמצת לאורך השנה את הילדים המאושפזים בבית החולים דנה ובבית החולים ספרא התל השומר

 
אולסי פרי, שמואל שניצר נשיא בורסת היהלומים, טל ברודי, דר מיקי יניב מחלקה אורטופדית ביח דנה
 אולסי פרי, שמואל שניצר נשיא בורסת היהלומים, טל ברודי, דר מיקי יניב מחלקה אורטופדית ביח דנה   צילום: קובי פוקס 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by