בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסיטי- איפה הדליק חי 
הסיטי- איפה הדליק חיים טופול חנוכיה? 

הסיטי- איפה הדליק חיים טופול חנוכיה?

 
הסיטי- איפה הדליק חי |
 

מי חגג 250 שנה למוזיאון ההארמיטז', מי זכה לפגוש את טוני צ'יימברס עורך מגזין העיצוב הנחשב WALLPAPER, היכן בילו סוכני הביטוח ומי הונפק בורסה לנירות ערך

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוזיאון הארמיטז' חוגג במוזיאון תל אביב

 

אם צריך להגדיר את אירוע השנה הרי שהתואר הולך לאירוע מחווה לקתרינה הגדולה, שנערך לרגל חגיגות 250 שנה להיווסדו של מוזיאון ההארמיטז'. האירוע נערך אמש במוזיאון תל אביב לאומנות והגיעו אליו תורמים מהארץ ומחו"ל ששילמו 500 יורו לכרטיס. על הגסטרונומיה היה השף עומרי מגל שהכין את הקוקטייל המקדים ואת ארוחת הערב היוקרתית. לירון וימן מחברת LW EVENTS ואדם דנון הפיקו את הערב אותו הנחה יגאל רביד. במהלך הערב התכבד השחקן חיים טופול בהדלקת נרות ודוד דאור' ריגש בשירתו והעמיד את כולם על הרגליים. איש העסקים ואספן האומנות אמיר כבירי, הרוח החיה מאחורי הערב ומיוזמיו, סיפר על שיתוף הפעולה בין מוזיאון תל-אביב לאומנות ומוזיאון ההארמיטז' וגילה כי באוקטובר תגיע למוזיאון תל-אביב, תערוכה שתכלול כ-15 עבודות שמן של הצייר הנרי מאטיס, זו הפעם הראשונה שההארמיטז' מוציא מהמוזיאון יצירות לאזור המזרח התיכון. במקביל תשלחנה להארמיטז' עבודות של אלכסנדר ארכיפנקו, פסל יהודי אמריקני יליד רוסיה. בחוגגים: ד"ר מיכאל ב. פיוטרקובסקי; רותי וגבי לסט, יו"ר קבוצת דלק; דוד סרנגה, יועץ מדיני לנשיא המדינה; אדי שפירא, אחראי על קשרים כלכליים עם אירואסיה במשרד החוץ ומאדריכלי הפרויקט ; איש העסקים משה (פטר) פטרבורג יו"ר מוזיאון העיצוב; ליונל בוטרי, מנהל בכיר לאזור המזה"ת של חברת דוידוף ששמח לפגוש את אייל דוידס, יו"ר קבוצת "דוידס", השניים פינקו את האורחים עם סיגרים; עידן שמר  מחברת REDIAM; השגריר דן אורין, מנהל מחלקת בליקנים במשרד החוץ; נציגי בנק EFG  מהארץ ומחו"ל, את מלון הבוטיק "אינדיגו", מנותני החסות לערב, ייצגו רז פישמן, המנכ"ל והבעלים; לירון מילשטיין, נציגת הבעלים; והילה זהבי, סמנכ"לית שיווק ומכירות.

 

 
רז פישמן, לירון, הילה זמיר, אמיר כבירי,מיכאל ב. פיוטרובסקי
 רז פישמן, לירון, הילה זמיר, אמיר כבירי,מיכאל ב. פיוטרובסקי   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 
ליונל בוטרי אייל דוידס
 ליונל בוטרי אייל דוידס   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 
נטשה רצלר, גורדון ורות האוסמן, גבי ורותי לסט
 נטשה רצלר, גורדון ורות האוסמן, גבי ורותי לסט   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 
 
הילה זמיר, דן אורין, אמיר כבירי, אדי שפירא
 הילה זמיר, דן אורין, אמיר כבירי, אדי שפירא   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 
חיים טופול מדליק חנוכיה
 חיים טופול מדליק חנוכיה   צילום: רונית מטיאס ב samsung 4 note 
 

מגזין הWALLPAPER עושה כבוד לישראל

 

חברת "אבן קיסר" ערכה במתחם האירועים "סוקה" בתל-אביב, אירוע בשיתוף מגזין העיצוב הבינלאומי Wallpaper, לאירוע הגיע טוני צ'יימברס, העורך הראשי של המגזין שזהו לו ביקורו הראשון בישראל. המגזין, שנחשב לתנ"ך של המעצבים והאדריכלים, שם את ישראל במרכז המהדורה המסכמת של 2014 במסגרת מוסף מיוחד שכותרתו Israel Revealed, דבר שנחשב להישג חסר תקדים בעולם העיצוב הישראלי. חברת אבן קיסר, חברה למגזין וסייעה בהפקת המוסף המיוחד. באירוע הוצב בר השיש הארוך שהוצג לאחרונה בתערוכת העיצוב במילאנו. במעוצבים: התעשיין צבי ימיני ואשתו; סמי סגול, מבעלי "כתר פלסטיק"; אורנה שסטוביץ'; הגלריסט מיקי תירוש; האדריכל גל מרום ואשתו הטלוויזיונית אפרת רייטן; המעצב דניאל חסון; הנדל"ניסט אלון קסטיאל ו - 16 האדריכלים שסומנו על-ידי המגזין כאדריכלים הבכירים בישראל, ביניהם פיצו קדם, אילן פיבקו, משה צור, אורלי שרם, אירית אקסלרוד, יונתן מונג'ק, אלכס מייטליס ועוד. בחלק האומנותי הופיעה ריף כהן.

 

 
סמי סגול, טוני צ'יימברס, אורלי שרם, יוסי שירן ואלי פייגלין
 סמי סגול, טוני צ'יימברס, אורלי שרם, יוסי שירן ואלי פייגלין   צילום: סם וליץ 
 

מנפיקים לדיירים

 

לרגל הנפקת איגרות החוב של אחוזת בית דיור מוגן ברעננה, פתחה אתמול הנהלת החברה את המסחר בבורסה. ניר בן ברוך, סמנכ"ל הכספים של אחוזת בית ציין כי בית הדיור המוגן "אחוזת בית" ברעננה, מבתי הדיור המוגן הגדולים, הוותיקים והמובילים בארץ, השלים בסוף החודש שעבר הנפקה מוצלחת של אגרות חוב בהיקף של כ-200 מיליוני שקלים בבורסה לניירות ערך. בפותחים: אמנון נויבך, יו"ר דירקטוריון הבורסה; ניר בן ברוך, סמנכ"ל הכספים של אחוזת בית; איריס כהן, מנכ"ל אחוזת בית; יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה; וחני שטרית-בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה.

 

 
אמנון נויבך, ניר בן ברוך, איריס כהן, יוסי ביינארט, חני שטרית-בן
 אמנון נויבך, ניר בן ברוך, איריס כהן, יוסי ביינארט, חני שטרית-בן   צילום: מורג ביטון 
 

מדליקים לילדים

 

במלון קראון פלזה סיטי סנטר תל-אביב, נערך אתמול אירוע "מדליקים את האור לילדי סולם" (עמותה לקידום ילדים עם צרכים מיוחדים). יהורם גאון, חתן פרסם ישראל לזמר עברי, והרב צבי יהודה לאו, בנו של הרב ישראל מאיר לאו הדליקו נרות, והזמינו את הנוכחים להצטרף למבצע הלאומי "אמץ ילד" של סולם. אסתר ארנסטר, מנכ"לית העמותה; דניאל בירנבאום, מנכ"ל סודה סטרים; ח"כ יפעת קריב; שי אסיה, משנה למנכ"ל רשת מלונות קראון פלזה והולידיי אין; אבי בניהו; רוני מאנה וג'ני צ'ירוואני; הילה ורני רהב; ורד סוויד, יועצת ראש הממשלה למעמד האישה; עידית סימון לוי, מנכ"לית מלון קראון פלזה סיטי סנטר ועוד.

 

שרופים עליה

 

בין שלל חגיגות יום הולדתה, התפנתה הזמרת עינת שרוף להופיע בחגיגת יום ההולדת של אימא של ירון גינדי, נשיא לשכת יועצי המס כולם היו בעננים ושרוף קבלה למחרת מכתב מרגש. 

 

 

סוכנים במלון

 

אריה אברמוביץ,  נשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל, התארח עם 230 סוכני בכנס במלון רימונים חוף התמרים בעכו. הסוכנים השתתפו בפאנל בהשתתפות חברי כנסת ביניהם הח"כית שלי יחימוביץ, ודנו על הבחירות לכנסת שיערכו במרץ 2015. במרצים: מיקי לוי, סגן שר האוצר המפוטר; רפיק חלבי, ראש מועצת דלית אל כרמל שדיבר על "עיתונאי וראש רשות - קווים משותפים"; זוהיר בהלול מבכירי שדרי הספורט שדיבר על "פניני לשון ממגרש הכדורגל"; גילי ראובן מנהלת עסקית בכירה הרצתה על "סוכן הביטוח ב-2015 - כלים לצלחה".

 

 
חכ שלי יחימוביץ ודודי בן גל
 חכ שלי יחימוביץ ודודי בן גל   צילום: דורית מזרחי 
 

אפללו מתמיד

 

יהודה מימון, מנכ"ל "זאוס ספורט", מועדון הכושר, בריאות וספא במגדל משה אביב ברמת גן, פגש ​השבוע את הזמר קובי אפללו שמתאמן ​במקום באופן קבוע. אפללו סיפר למימון שהוא מתמיד באימוני כושר  שהפכו לחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלו ​ ואף תורמים ליכולות המוזיקליות שלו.

 

 
קובי אפללו ויהודה מימון
 קובי אפללו ויהודה מימון   צילום: רפי דלויה, יח"צ 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by