בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
נושא דגל או בושה לקהילה? גל אוחובסקי צא לנו מהוריד 

נושא דגל או בושה לקהילה? גל אוחובסקי צא לנו מהוריד

 
לוקלי |
 

מה בוער לגל אוחובסקי להוציא את כולם מהארון ולמה לעזאזל זה בכלל משנה למישהו את מי אותו חבר כנסת מעדיף להכניס למיטה? טור דיעה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גל אוחובסקי המליך את עצמו לפני שנים לדובר הקהילה הלהטבי"ת. עזבו שזה לא ממש מגיע לו ובעיקר עזבו את העובדה שהוא מתלהם ומתנהג בבריונות כלפי כל מי שלא בעדו. אוחובסקי שם לו למטרה להוציא את כולם מהארון, בזמן שנוח לו כמובן, זה לא משנה אם יש להם הורים שעדיין לא מקבלים את זה, זה לא משנה אם הבחור או הבחורה עדיין לא שלמים עם ההחלטה ובעיקר עם הזהות המינית שלהם, וזה בעיקר לא משנה שלכולנו מגיעה מעט פרטיות. זה לא משנה כלום בעולמו של אוחובסקי שבו כולם הומואים ומי שהוא הומו ובארון, חובה להוציא אותו החוצה. עדיף בצורה המביכה בעולם כי אחרת מי יגן על ההומואים חסרי הישע שמתחננים לשיווין זכויות?

זה הרי ידוע שאם אורנה בנאי ויהודה פוליקר לא ייצאו מהארון זה מה שימנע את הקבלה של הקהילה ואת שיווין הזכויות.

 

 

 
גל אוחובסקי. מה גרם לו לחשוב שהוא נושא הדגל?
 גל אוחובסקי. מה גרם לו לחשוב שהוא נושא הדגל?   צילום: אלברט ללמייב, אמיר יעקובי, יח"צ 
 
 

 

אם למר אוחובסקי היה איזה סוד שמור- ואני בטוח שיש לו לא מעט, איך הוא היה מרגיש אם מישהו היה דוחק אותו לפינה ומכריח אותו לספר על זה?

 

 

עכשיו הוא שוב נטפל לחבר כנסת שלטענתו נמצא בארון, אלא שהפעם הוא עבר את הגבול בעיניי.

 

לפנות לראש מפלגת העבודה בהצהרה "או שתוציא את חבר הכנסת מהארון או שהוא ייצא מהכנסת" זה פשוט בזיון. לא טוב לך שאותו חבר כנסת בארון? נהדר. אל תצביע לו ואל תקשיב לו. אותו חבר כנסת לא פנה אלייך, מר אוחובסקי, או לקהילה שאתה מייצג (לפחות בעיני עצמך) וביקש את עזרתך או עזרתם. אתה החלטת שהוא המטרה הבאה ומבחינתך הכל כשר. גם עלבונות והלבנת פניו ברבים. כי מה אכפת לך, אתה לא האובייקט חלילה, אתה האקדח שמכוון והרבה פעמים גם פוגע. אולי לא פיזית, אבל בהחלט נפשית

.

 

כל אחד מאיתנו מתפתח באופן שונה, ובוחר מתי ואיך לצאת מהארון. גם אם אותו חבר כנסת היה בחוץ בעבר ואז נבחר והחליט לחזור לארון בגלל המשפחה או בגלל מניעים אחרים זה לא הופך אותו למוקצה או לחילופין לאחד כזה שכל הקהילה נתלית על כתפיו. הוא לא משפיע, הוא לא קובע והוא בעיקר לא רלוונטי לכל מה שקורה בקהילה. לכל אחד מאיתנו השיקולים שלו מר אוחובסקי, תרצה או לא זה העולם וככה הוא קיים.

 

אני מנסה לחשוב בקול, אם למר אוחובסקי היה איזה סוד שמור- ואני בטוח שיש לו לא מעט, איך הוא היה מרגיש אם מישהו היה דוחק אותו לפינה ומכריח אותו לספר על זה? איך הוא היה מרגיש אם מישהו היה מציב לו אולטימטום מטופש כמו שהוא נוהג לעשות לכולם? האם היה רץ ומבכה את מר גורלו ומלין על זה שזה לא בסדר? אני בטוח שכן. אחרי הכל, אף אחד מאתנו לא באמת רוצה שיכריחו אותו לעשות משהו בניגוד לרצונו. בטח משהו אישי ורגיש.

 

ואפרופו אישי, לי כבר יש משהו אישי עם אוחובסקי שמתנהג כמו אחרון העבריינים לעיתים. מי שמך לדובר? מי החליט שיש לך זכות לפגוע בצורה גסה בפרטיות של אנשים? מי נתן לך את הלגיטימציה להתנהל באופן שבו אתה מתנהל? אתה בעיקר בושה לקהילה ולא נושא דגל שלה.

 

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by