בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
הסיטי: מאיר אדוני עושה שמח 

הסיטי: מאיר אדוני עושה שמח

 
לוקלי |
 

מי נהנה מהאוכל שבישל השף מאיר אדוני, היכן נפגשו מנכ"לי החברות של קבוצת "אסתי לאודר", מה עשו ליאורה עופר ויונה יהב עם דליים של מלט, באיזה עסק שותפה מורן אטיאס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אדוני האוכל

 

נשיא המדינה ראובן ריבלין ורעייתו נחמה, התייצבו השבוע בערב הגאלה השנתי של עמותת "שלוה" במתחם האירועים AVENUE שבקרית שדה התעופה. השף מאיר אדוני היה על הקולינריה, החזאי הלאומי דני רופ הנחה, ושלומי שבת וילדי להקת שלוה הופיעו. בתורמים: דודי ויסמן, נשיא קבוצת "אלון"; שי טלמון, יו"ר "דרך ארץ"; משה נור, מבעלי קבוצת נור; פרופסור יוסי גרוס; קלמן סמואלס, מייסד ויו"ר שלוה; ואודי סביון, מנכ"ל דרך ארץ ויו"ר אגודת הידידים של ארגון שלוה בישראל, שאמר כי הוא גאה לראות את האכפתיות של הקהילה העסקית בישראל וכי החיבור בין עולם העסקים לעולם העשייה הינו חיוני והכרחי לקידום הטיפול בילדים ושילובם בקהילה כבוגרים. לקראת סוף 2015, עתיד להיפתח המרכז הגדול והמתקדם בישראל שישנה את חייהם של ילדי ישראל עם צרכים מיוחדים.

 

 
נשיא המדינה רובי רבלין ומאיר אדוני
 נשיא המדינה רובי רבלין ומאיר אדוני   צילום: פאביאן קולדורף 
 
 

גיל שוויד מקבל

 

יומיים אחרי שקיבל את תואר איש השנה בעסקים של גלובס, קיבל גיל שוויד, מייסד ומנכ"ל "צ'ק פוינט", את אות יקיר עלם על תרומת חברתו לפרויקטים של העמותה עבור בני נוער עולים ובני נוער נפגעים מינית. האות הוענק לו בערב ההתרמה השנתי של עמותת "עלם" למען בני נוער במצבי סיכון ומצוקה בישראל, באולמי סמולרש באוניברסיטת תל אביב. הכנסות הערב למרכזים המסייעים לנערות נפגעות אלימות מינית ולחיזוק פרויקטים באזור הדרום. שירי מימון ושמעון בוסקילה שרו ל: נאווה ברק, נשיאת העמותה ובעלה שלום זינגר; שלמה ינאי, יו"ר העמותה; עו"ד מיטל דנינו, זוגתו של שוויד; יוסי בכר, יו"ר בנק דיסקונט; דרורית ורטהיים, יו"ר דריקטוריון קשת ורוני פוקס; ורדה ובועז דותן, מייסד אמדוקס; סוזי דן ודן פרופר, יו"ר אסם; ג'ני ועו"ד חנינא ברנדס; אורנית ועו"ד צבי אגמון; פנינה ומשה אדרי, בעלי סינמה סיטי וחברת אן אם סי; יזם ההייטק גיורא וצילה ירון; דורון ספיר, מנכ"ל ויזה כאל; אהובה ינאי, מנכ"ל מתן; מיכל ודן טהורי; ליאורה ואלי לנדאו בעלי "מדיקל סנטר"; גליה ושלום חגי, בעלי "טיב טעם"; נדב גרינשפון, סגן יו"ר אפריקה ישראל; אבי מוטולה, מנכ"ל אפריקה תעשיות.

 

 
גיל שווד מיטל דנינו
 גיל שווד מיטל דנינו   צילום: יחסי ציבור 
 

מנכ"לי קבוצת אסתי לאודר ישראל חוגגים

 

אורן רווח, מנכ"ל קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל; איתי זמיר, מנכ"ל אסתי לאודר ישראל; ערן קראוס, מנכ"ל קליניק ישראל; ואלי גיספן, מנכ"ל MAC  ישראל, נפגשו אמש במרכז עינב בתל-אביב בהקרנה של הסרט "זה לא נגמר" IT'S NOT OVER

סרט שיצרו קרן האיידס של  MAC  בשותפות עם הבמאי עטור הפרסים אנדרו ג'נקס. הסרט עוקב אחר אנדרו שיוצא למסע בעולם עם 3 אנשים צעירים ואמיצים כדי להגיע ללב של החיים עם HIV  איידס ביחד.

 

 
איתי זמיר, אורן רווח, אלי גיספן, ערן קראוס
 איתי זמיר, אורן רווח, אלי גיספן, ערן קראוס   צילום: רונית מטיאס 
 
 

מלון עם סיפור

 

רשת מלונות רימונים השיקה במלון רות רימונים צפת את "מלון עם סיפור", סופי שבוע שיוקדשו לתרבות ואמנות עם סופרים, אמנים ואנשי רוח. לכבוד המעמד, ערכו ערן קויאטק, מנכ"ל רשת מלונות רימונים וענת אהרון, סמנכ"לית השיווק של הרשת, אירוע שכלל ארוחת ערב, סיור במלון על סיפורו ההיסטורי, והרצאה של סופרת דורית רביניאן. כשחזרו המוזמנים לחדר הם לא מצאו שוקולד, אלא את רב המכר של רביניאן  "גדר חיה". רביניאן אמרה לקויאטק שהיא שמחה על ההזדמנות שנפלה בחלקה להתארח במלון המיוחד ולשלב הרצאה עם חופשה. הפעילות תמשך לאורך השנה.

 

 
ערן קויאטק, דורית רביניאן, ענת אהרון
 ערן קויאטק, דורית רביניאן, ענת אהרון   צילום: בן פרידמן 
 

הגלובוס מגיע לחיפה

 

יונה יהב, ראש עיריית חיפה ובכירי קבוצת קניוני עופר, התייצבו בטכס הנחת אבן פינה למתחם בתי הקולנוע של רשת גלובוס מקס, בקניון עופר גרנד קניון חיפה. אחרי ארוחת בוקר חתמו על מגילה, הניחו אותה בקפסולה,  טמנו אותה בבור שנחפר ברצפת המתחם, וכיסו אותה במלט. משה רוזנבלום, מנכ"ל קניוני עופר אמר כי פתיחת מתחם בתי הקולנוע של רשת גלובוס מהווה עוגן לקניון ותשמש מנוף לשני הצדדים. במניחים: ליאורה עופר, מבעלי קבוצת עופר; בנט קפלן, מנכ"ל גלובוס מקס; דוד קפלן, סמנכ"ל תפעול גלובוס מקס; ישראל סביון, מנכ"ל עופר גרנד קניון חיפה; דודו שגיא, מנכ"ל עופר הקריון; חיים חורש, מנכ"ל חוצות המפרץ; קובי בלה מנכ"ל מתחם פארק שער הכרמל.

 

 
דוד קפלן, משה רוזנבלום, בנט קפלן
 דוד קפלן, משה רוזנבלום, בנט קפלן   צילום: דור אהרון 
 

העסקים של מורן אטיאס

 

הבינלאומית שלנו מורן אטיאס צריכה להדפיס כרטיסי ביקור חדשים, לתואר דוגמנית ושחקנית, נוסף התואר אשת עסקים. אטיאס היא שותפה ב- Topticaרשת אופטיקה חדשה בישראל, ביחד עם אנשי העסקים רני צים, רונן לוי ויאיר ברבר. אטיאס, איך לא תכהן כפרזנטורית של הרשת. אתמול חנכו כולם את הסניף הראשון של הרשת ברעננה. יאיר ברבר המנכ"ל לא הסתיר את התרגשותו ואמר כי השותפות עם אטיאס היא נכס אסטרטגי ל'טופטיקה' וציין שכולם שמחים על החיבור שנוצר בין השותפים.

 

 
מימין-רני צים, מורן אטיאס, רונן לוי, יאיר ברבר
 מימין-רני צים, מורן אטיאס, רונן לוי, יאיר ברבר   צילום: איציק בירן 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by