בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
"הקטנת החזה של דלית זריהן לא תגרום להתמתנות הפרובוקציה" 
 
לוקלי |
 

פליטת "היפה והחנון" שעברה הגדלת חזה משמעותית החליטה לעשות רוורס ולחזור למימדים אנושיים. האם כעת היא תצליח למצוא אהבת אמת?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כך היינו
 כך היינו 
 צילום: דני בר אדון 
 

לפני עשרה חודשים עברה דלית זריהן הגדלת חזה אצל מנתח מאוד, אבל מאוד נדיב. תמונות עם מחשופי ענק החלו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם, בילויים לוהטים במועדונים מפוקפקים בעיר האורות ראשון לציון הפכו לדבר שבשגרה ונדמה היה שדלית והבנות החדשות ליבין לה וידה לוקה. בראשל"צ, אבל עדיין.

 

כעת מתברר שהכל היה מצג שווא וזריהן עברה ניתוח להקטנת חזה. האם הפרונט החדש ימתן את המחשופים ויעזרו לדלית למצוא אהבת אמת? שאלנו את אורית דואק-שושני, מאמנת אישית ומומחית באתר "ניו סטטוס".

 

האם שינויים פיזיים תכופים מעידים על מצב נפשי של המטופל?

"אני לא מתנגדת לניתוחים כל עוד הם עומדים ברף מציאותי והאדם רואה בהם משהו בעל ערך מוסף לבטחון ולערך העצמי ולא כמשהו שיכול לשנות את חייו. כל עוד הניתוח נקודתי וריאליסטי והאדם בריא בנפשו, זה מבורך. הבעיה מתחילה כשבחורה עושה הגדלת חזה וחושבת שחייה ישתנו. היא לא מחוברת לניואנסים הקטנים שחוסמים אותה מלהתפתח ופתאום אחרי הניתוח שום דבר לא משתנה. זו הרגשה מאוד מתעתעת של סיפוק מיידי. אותן בעיות בחיים נשארות מפני שניתוח הוא בריחה למקומות שהם לא ריאליים, מקומות שמעוותים את התפישה האישית. בסופו של דבר התערבות כירורגית עונה על צרכים בדיוניים ואנשים חושבים שהתערבות חיצונית תפתור את כל בעיותיהם".

 

האם הקטנת חזה תמתן גם תחומים אחרים בחיים כמו לבוש פרובוקטיבי, בילויים וכדומה?

"לפעמים הליך מוגזם כמו חזה גדול במיוחד נותן לגיטימציה, משהו שהתעצם ממקום שהיה מאוד שקט ומוקטן. הליך כזה מעלה את רף האומץ להתנהג כך. את מקבלת פידבקים על הגדלת חזה וזה צורך פסיכולוגי חשוב לקבלת תשומת לב. היא הייתה צריכה אישור לניתוח, אבל הוא לא הוביל אותה למקום של אהבה עצמית".

 

האם חזה קטן יותר יצליח להביא לזוגיות יציבה ואמיתית?

"אני לא חושבת שהקטנת החזה תגרום להתמתנות הפרובוקציה. כדי לקבל את עצמה היא צריכה להגיע לאיזון וזה לא תלוי בגודל האיברים שלה. עם הקטנה לא תגיע עם החדרת מודעות עצמית לכך שהיא שווה משהו ודווקא שם יהיה הפתרון לזוגיות. אדם צריך לאהוב את עצמו בגלל מי שמשתקף מולו במראה ללא קשר לגודל החזה".

 

האם גברים מסתכלים על נשים עם חזה מנותח כעל זולות יותר?

"כשבחורה שווה ומתפתחת ויש ערך עצמי, חזה גדול יכול לעזור לה ולהיות ערך מוסף. כך היא גם תיתפס בעיניי החברה. בחורה ריקה מתוכן שמתעסקת בשולי וחושבת שעל ידי חזה גדול היא תשיג תשומת לב זו בעיה. גבר כצייד יראה חזה גדול וחשוף ויגיד שהיא סקסית ומזמינה, אבל תוך שתי שניות הוא יבין עם מי יש לו עסק. אני לא חושבת שגברים שופטים נשים לפי ניתוחים אלא אם מדובר במשהו פרובוקטיבי ולא אסתטי. כשזה בא במקום העצמה אישית, שום ניתוח לא יעזור".

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by