בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
"אביו של אייל גולן אינו ראוי לקשר עם בנו" 
 
 פארטי!    צילום: חשבון האינסטגרם של אייל גולן    
לוקלי |
 

אחרי שפרשת הזמר והקטינה התפוצצה, צווי איסור הפרסום הוסרו וקטינות החלו להיעלם כעדי מדינה במשפט ליברמן, נותר רק דבר אחד לגלות: מה יעלה בגורל יחסיהם של אייל גולן ואביו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זוכרים את הסצנה בסרט "אבא גנוב" בה צ'יקו ובן הכירו על האוניה את גליה ואפרת והחלו ברומן מרובע ומלבלב?

 

דמיינו תרחיש בדיוני בו צ'יקו פוצח ברומן עם אפרת. טוב, המילה "רומן" מחמיאה לנוכחים. דמיינו תרחיש בו צ'יקו אוסף את אפרת מבית הספר, נותן לה שטר של 200 שקלים, אצבע חשיש וטרמפ לדירת מסתור. לכאורה.

 

מה מצב כזה היה מעולל ליחסיהם של צ'יקו ובן? שאלנו את עו"ד המאם חליחל, יועץ משפטי נעמ"ת צפון ומומחה באתר "ניו סטטוס" כיצד קטינות משפיעות על יחסי אב ובן.

 

האם צריך לנתק את הקשר בין עולם הזוהר והמשפחה?

"מניסיוני בליווי משפחות בשעת משברים, ברור כי הצלחתו של מי מבני המשפחה הופכת כמעט נחלת הכלל של כל המקורבים, קל וחומר של ההורים החשים גאווה ורצון להבליט את קירבתם לאדם שבין יום הפך לסלב ולדמות נערצת. מה שכן, ההיסחפות לפעמים, דווקא של בני המשפחה, מתוך יהירות או מתוך תמימות, גורמת בלא מעט מקרים להשלכות קשות הפוגעות בשמו הטוב של המפורסם. גם אם קשה בפועל לנתק את המשפחה מעולם הזוהר, יש לנתק כל מעורבות לבטח עסקית בין ההורים לילדים הבוגרים, אשר הצלחתם חייבת להיות אישית ולא תלויה תמיד בקיומם של ההורים לצידם".

 

כיצד אפשר ליישב סכסוך משפחתי לאחר מעורבות משטרה?

"סכסוכים בין בני המשפחה מביאים במקרים רבים לנתק רב שנים אשר אין לו פתרון משפטי. כאשר מדובר בילדים בוגרים, אין חקיקה המסמיכה את בית המשפט לטפל בחידוש הקשר בין הורים לילדים מבוגרים להבדיל מילדים שהם עדיין קטינים. יתכן ונמצא פתרון בייעוץ פסיכולוגי או אימון אישי דווקא של ההורים אשר מעורבות היתר שלהם והרצון "להגן" על הילד או "ליהנות" מהתהילה לה הוא זוכה תפגע גם בהם וגם בו בסופו של דבר".

 

מה לדעתך יקרה בהמשך במשפחת גולן?

"קשה לנבא מה יקרה. מלבד הסלידה שיש בדבר, מעצם הרעיון שהאב והבן מקיימים יחסים באותו החדר, אב כזה אינו ראוי להיות הורה בעודו מנצל בדרך הנלוזה והבזויה ביותר את מעמדו של הבן, ואגב כך ככל הנראה מקיים "על חשבונו" תרתי משמע, יחסים עם נערות שסביר להניח כי לעולם לא היו יוצרות עימו כל קשר אילולא היה אביו של אייל גולן המפורסם. אב כזה אינו ראוי לקשר עם בנו ולדעתי הקשר בין השניים יתכן ויגיע אף לערכאות משפטיות בתביעות בגין הנזק התדמיתי שעשה האב לבנו".

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by