בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקטעים החמים 
מקורבים לאילנית לוי: "היא זועמת על אייל" 

מקורבים לאילנית לוי: "היא זועמת על אייל"

 
הקטעים החמים |
 

אשתו לשעבר של אייל גולן ואם ילדיהם המשותפים, אילנית לוי, הייתה סגורה עד כה בצילומים לתוכנית ריאליטי חדשה. כיום היא קיבלה היתר להשתחרר מחובות ההפקה על מנת להיות עם הילדים בתקופה הקשה שעתידה לעבור עליהם. מקורביה מספרים שלמענם, היא מקווה שהעניין ייגמר ללא הרשעות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחת השאלות הקשות שנשאלות בשבוע האחרון עם פיצוץ פרשת אייל גולן היא איך העוברים הימים הקשים הללו על משפחתו, מה עם ילדיו ואשתו לשעבר, הדוגמנית אילנית לוי?


קצת לא ייאמן אבל בזמן המשבר הגדול אילנית לוי נמצאת בכלל בהסגר לתוכנית ריאליטי חדשה שתיקרא "היחידה" בה מפורסמים חוזרים להיות חיילי צה"ל והופכים ללהקה צבאית שמופיעה בבסיסים ברחבי הארץ.


התמונות שאתם רואים צולמו ממש עם פרסום הפרשה. הצילומים הינם צילומים סגורים באיזור השרון אך בשבוע האחרון קיבלה אילנית היתר לבלות את הערבים עם ילדיה, בני ה-10 וה-7, אשר שהו בזמן זה אצל סבתם, אמה של אילנית. גם בן זוגה של אילנית, אלירז שדה, תומך ועוזר.


מפיקי התוכנית החליטו לשחרר הערב את לוי מחובות ההפקה לחלוטין וייתכן אף שתפרוש מהתוכנית.

 

גולן ולוי הכירו במסיבה דרך חברים משותפים בשנת 2000, היא הייתה מלכת היופי הטרייה של ישראל, הוא זמר מצליח, עדיין לא לאומי. בסוף 2002 הם נישאו בחתונה גרנדיוזית במלון בתל אביב.


לוי וגולן הציגו חיי משפחה למופת, הוא הקדיש לה את השיר "מלכת היופי שלי" בשנת 2005 אך עד מהרה נתגלו סדקים בזוגיותם. הם התגרשו ב-2009 אך עדיין שמרו על יחסים טובים.


אבל, בשנים האחרונות צצו עוד ועוד קרעים: זה התחיל כשאילנית ואלירז החלו לצאת יחד, גולן לא ממש אהב את הרעיון. בראיונות האחרונים שלה אילנית כבר לא ניסתה לשמור על הכביסה המלוכלכת בבית, היא ביקרה את אבהותו וגם התייחסה לבגידות: "כשאייל הגיע הבייתה עם סימני ליפסטיק, לא הייתי אומרת כלום, הייתי בתרדמת".


עם התפוצצות הפרשה מספרים מקורבים כי אילנית זועמת על התנהגות בעלה לשעבר אך היא מקווה שהעניין ייגמר ללא הרשעות, בעיקר למען הילדים.


בתוכנית "הדיבור" בערוץ 24 התייחס אלירז שדה עצמו לפרשה ואמר: "מדובר בקטינות. זה עניין תרבותי וחברתי. מי שראוי לעמוד למשפט יכול גם מיד לזהות אם מדובר בקטינה או לא בקטינה".


ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by