בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
ניקול ראידמן על פרשת הזמר והקטינה: "אם יימצא אשם, בעצמי אכרות לו את האיבר" 
 
לוקלי |
 

המעושרת החיננית החליטה לשבור שתיקה וחלקה עם עוקביה באינסטגרם כמה תובנות על פרשת הזמר והקטינה. "אני בתור אמא לא הייתי מסתפקת במאסר עולם...", כתבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

במשך ארבעה ימים ניקול ראידמן התאפקה ושמרה את דעותיה לעצמה. לא עוד. המעושרת האהובה חלקה עם עוקביה באינסטגרם כיצד היא באמת מרגישה לגבי פרשת הזמר והקטינה.

 

"שתקתי, לא התערבתי, לא ענייני בכלל... אבל! נמאס לפתוח עיתונים, אינטרנט, חדשות ורשתות חברתיות ולראות שכל מה שמענין אותנו זה ״פרשת הזמר״...", כתבה ראידמן והמשיכה: "היה? לא היה? אשם? ידע בת כמה? לא ידע? סמים לא סמים? כמה אפשר?! די! איך אנחנו אוהבים (הישראלים והתקשורת) לעשות לינץ׳ לאדם לפני שבכלל אנחנו יודעים מה קרה באמת... גועל נפש! יש משטרה ופרקליטות, יעשו חקירה ויגלו את האמת ואז יהיה לנו הזכות לרכל ולדון בסוגיה על חשבון הזמן החופשי שלנו... אבל כל עוד לא יודעים... אז למה? למה להאשים? למה? יש לו משפחה! יש לו ילדים!"

 

ראידמן סיפרה גם איזה גזר דין תעניק לזמר המפורסם אם אשמתו תוכח. "במידה וזה יתברר כנכון, ולאחר החקירה יתברר כמעשה שנעשה ולא בתום לב, אני בתור אמא לילדה שבעוד כמה שנים תהפוך לנערה, בעצמי אכרות לו את ה״איבר״ הטיפש ש״נדחף״ למקומות אסורים... בכדי שכל אחד שרק יחשוב על רעיון כזה או אחר שפוגע בילדות תמימות יידע שיש עונש למעשה ואני בתור אמא לא הייתי מסתפקת במאסר עולם...".

 

במקביל, אביו של הזמר מסר הבוקר (שני) לכלי התקשורת כי אם ייקרא לחקירה, יגיע. "אבוא למשטרה ברגע שיקראו לי. אין לי מה להגיד. כרגע המשטרה עושה את שלה".

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by