בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
פניית פרסה? אסי עזר: "לפעמים צריך להתנצל" 
 
 סלחנו    צילום: רפי דלויה, יח"צ    
לוקלי |
 

לאחר שדבריו של אסי עזר בנוגע לפרשת הזמר והקטינה בתוכנית הבוקר של רדיו תל אביב עוררו סערה ציבורית, עזר מבהיר את עמדתו בסטטוס בפייסבוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וגם סערת ההתבטאות של אסי עזר בנוגע לפרשת הזמר והקטינה מגיעה אל סופה.

 

מנחה "הכוכב הבא" הבהיר בסטטוס בפייסבוק כי אם דבריו בתוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הובנו שלא כהלכה, הרי שהוא מתנצל. "אז ככה - לפעמים צריך להתנצל! הבוקר בתוכנית הרדיו של דפנה ושלי ניהלנו שיחה על ״פרשת הזמר״. השיחה היתה סביב הסיקור התקשורתי הנרחב שהפרשה מקבלת והאינפורמציה המוטעית שנכתבת בעיתונים ובאתרים. אם התפרש מהשיחה שאני מקטין מחומרת העניין, או שאני מגן על גברים המנצלים קטינות, אני מתנצל על כך. לא זאת היתה כוונתי", כתב עזר.

 

כאמור, תוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הפכה הבוקר לזירת התגוששות קלה לאחר שדפנה לוסטיג ואסי עזר לא הגיעו להסכמה בנושא פרשת הזמר והקטינה. עזר פתח את הדיון בהומור עם "אני חייתי את הפרשה מקרוב, אני הסתובבתי עם אנשים נכונים שבאמת משפיעים על הפרשה" אך נתקל בהתנגדות מצידה של לוסטיג שסירבה להתייחס לפרשה בקלילות.

"אני נחרדת מהגישה שלך", טענה לוסטיג והוסיפה: "לו זה היה כל זמר אחר, לא היית אומר את ערימת השטויות... האנשים האלה הם פאקינג סרסורים". עזר מצידו, סיכם עם "מהיכרותי עם הזמר, חד משמעית - סמים הוא לא עשה איתה... מדובר במקרה של זמר ששכב כנראה עם נערה מתחת לגיל 16 מבלי שידע בת כמה היא...".

 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by