בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
אסי עזר: "מהיכרותי עם הזמר, חד משמעית - סמים הוא לא עשה איתה" 

אסי עזר: "מהיכרותי עם הזמר, חד משמעית - סמים הוא לא עשה איתה"

 
לוקלי |
 

דיון רגוע בתוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הפך לסוער לאחר שדפנה לוסטיג האשימה את אסי עזר: "קרבתך אל הנושא היא ברורה והיא גורמת לך להיות לא אובייקטיבי". האזינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כן, זהו אייטם נוסף על פרשת הזמר והקטינה. מה זאת אומרת אתם מעדיפים לקרוא על משהו אחר. אולי משהו שקשור לתקיפה ישראלית באיראן? כמו שאמרו חכמינו: יאללה יאללה.

 

תוכנית הבוקר של רדיו תל אביב הפכה הבוקר לזירת התגוששות קלה לאחר שדפנה לוסטיג ואסי עזר לא הגיעו להסכמה בנושא פרשת הזמר והקטינה. עזר פתח את הדיון בהומור עם "אני חייתי את הפרשה מקרוב, אני הסתובבתי עם אנשים נכונים שבאמת משפיעים על הפרשה" אך נתקל בהתנגדות מצידה של לוסטיג שסירבה להתייחס לפרשה בקלילות.

 

"אני נחרדת מהגישה שלך", טענה לוסטיג והוסיפה: "לו זה היה כל זמר אחר, לא היית אומר את ערימת השטויות... האנשים האלה הם פאקינג סרסורים". עזר מצידו, הגן על הזמר המפורסם וטען כי האשמים האמיתיים הם מקורביו של הזמר. "מהיכרותי עם הזמר, חד משמעית - סמים הוא לא עשה איתה... מדובר במקרה של זמר ששכב כנראה עם נערה מתחת לגיל 16 מבלי שידע בת כמה היא... זה שכל הסביבה שלו עושה דברים מטונפים על גבו כי הוא מפורסם ומחפשים לתפוס טרמפ ועושים כל מיני תרגילים זה משהו אחר, זה לא קשור אליו וזה לא נוגע אליו".

 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by