בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוקלי 
אקסית של הזמר החשוד בבעילת קטינה: "מאושרת שיצא לי לחלוק זוגיות איתו" 
 
לוקלי |
 

בזמן שפרשת הזמר החשוד בבעילת קטינה ממשיכה להסתעף, בחורה שטיפחה מערכת יחסים רומנטית עם הזמר יוצאת להגנתו באינסטגרם. "מאחלת שכל זה ייגמר לטובה", כתבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרוחות ממשיכות לסעור בעקבות הסתעפות פרשת הזמר והקטינה ואל הקלחת מצטרפת גם בחורה שטיפחה בעבר מערכת יחסים רומנטית עם הזמר המפורסם החשוד בבעילת קטינה.

 

"אומרים שאנשים אמיתיים הם אנשים שיתמכו בך, יעזרו לך, יבכו בשבילך ויעשו למענך הכל... כשקצת קשה טבע האדם זה לקום וללכת - אותי חינכו להיות שם - ללא תנאים וללא גבולות. לשמחתי ה-גדולה יצא לי להכיר ולחוות חיים משותפים עם אותו אדם שלצערי הרב לא כולם יודעים מי הוא ומה הוא באמת מעבר לפנים יפות וקול מרסק...", כתבה האקסית לאלפי עוקביה באינסטגרם.

 

"מה שעבר עליי היום זה סוג של ״אבל״ עקב הזוגיות המשותפת שהייתה לנו בעבר. חונכתי לדרך אחרת, לערכים ועקרונות שלצערי אין כיום בבחורה ובטח שלא בגילי. אני שמחה ויותר מכך מאושרת שיצא לי לחלוק זוגיות עם הבן אדם הזה, לא מתחרטת על היום שהכרתי אותו או על היום שפשוט אמרתי ״כן״.".

 

מי שיסתכל לו בעיניים יגלה לבד שמעבר לעיניים טובות, הנתינה, האהבה, הפרגון, והתמיכה נוזלות לו מהעיניים. מי שבחר להיות במחיצתו, חבר, ידיד, שותף, שכן... סביר להניח שיידע מי הוא ומה הוא וכמה טוב יש בבן אדם אחד... הוכחת את הגדולה שלך כשהתחלת מהקרקעית והגעת לפיסגה אין צורך שתמכור את עצמך לשום אפס במדינה שלא יודע להעריך. בכל אופן לכל אותם האנשים שיבחרו להיות שם לא רק כשטוב אלא גם כשרע, אני בדיוק כמוכם מאחלת שכל זה יגמר לטובה ובמידה ופסעת מצידי הדרך אני בכל אופן תמיד אהיה שם - כי ככה חונכתי!", מסכמת האקסית.

 

במקביל, גורמים במשטרה אומרים הבוקר (שישי) כי שני הזמרים המפורסמים החשודים כי ניצלו מינית קטינה בת 15 יזומנו בימים הקרובים לחקירה תחת אזהרה. לאחר שאתמול הוא הסתגר במשך שעות במלון בו הוא מתגורר יצא אמש הזמר שבלב הפרשייה להופיע במועדון במרכז הארץ ואמר למעריציו "עבר עליי יום קשה הייתי יכול לוותר אבל המוזיקה מנצחת הכול".

 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by