בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיוחדים 
הכתובת הייתה בקיסריה: ההסתבכויות הגדולות של אייל גולן 
 
מיוחדים |
 

מהריבים המתוקשרים עם הגרושה אילנית לוי ועד העלמות המס - חייו האישיים של אייל גולן היו רצופים סקנדלים. למה הוא עושה את זה לעצמו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרשת הזמר החשוד בכך שקיים יחסי מין עם קטינות מסעירה את המדינה. כעת, משהוסר צו איסור הפרסום המיותר כמיילי סיירוס בטקס יום א' בכנסייה, אפשר להגיד בקול רם שאייל גולן, הזמיר מרחובות, הוא החשוד במעשים המצמררים.

 

מלבד העלמת המיסים שחזרה לתודעה ממש לא מזמן עם הגשת כתב האישום, מחזיק גולן במספר סקנדלים נוספים. חוץ ממריבות ספציפיות עם קולגות, אקסיות ושאר מרעין בישין, היה גם העניין הזה עם בנות הזוג שלו שתמיד, אבל תמיד, צעירות ממנו ב-15 שנים לפחות.

 

מערכות היחסים של גולן גררו תמיד הרמת גבה מצד התקשורת והציבור, אך נראה כי שני הצדדים נהנו מהדיל: גולן חבק בנות שעוד לא סיימו עבודה מועדפת והן קיבלו כמה דקות תהילה פלוס סלפי עם הזמר המוערך ביותר בישראל.

 

כעת, כך נראה, האיום של אליקו התממש והבלון החל לאבד אוויר.

 

רגע, מה?

 

אנטריקוט? לא תודה

בשנת 2008 יצא סרט תיעודי על גולן, בו התייחס למערכת היחסים שלו ושל אשתו דאז, הדוגמנית אילנית לוי. אייל בחר לתאר את מערכת היחסים בצורה קולינרית ואמר "כמה אתה יכול לאכול סטייק אנטריקוט? אני לפעמים רוצה פרוסה עם שוקולד".

 

המשפט עורר גל שמועות בנוגע למערכת היחסים המדשדשת של השניים. הם הכחישו נמרצות אך התגרשו חצי שנה מאוחר יותר. חלפו חמש שנים והשניים עדיין מנצלים את אמצעי התקשורת השונים כדי להתנגח אחד בשניה.

 

בראיון שנערך עם אילנית לפני חמישה חודשים סיפרה על החיים לצד הזמר המצליח. "כשאייל חזר עם סימני ליפסטיק לא הייתי אומרת כלום. הייתי בתרדמת". גולן לא נשאר חייב וניצל את עמוד הפייסבוק שלו כדי לענות לאשתו. בין היתר כתב כי "כואב לי לראות כי חמש שנים אחרי פרידתנו כל שנותר לה לעשות כדי לקבל ריאיון זה לדבר סרה ולהשתמש בשם "אייל גולן". כולי תקווה כי אילנית תמצא דרכה גם בתחום המקצועי ותלמד להתראיין ללא מניפולציות".

 

אאוץ'.

 

 
השחר או נוטלה?
 השחר או נוטלה?   צילום: רפי דלויה 
 
 

קורא לך נינה

השנה היא שנת 2009. אייל שלנו הוא רווק הולל שמחליט לפתוח חזית מול המאמי הלאומית נינט טייב. בראיון שהעניק גולן למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" העביר הזמר ביקורת על אלבומה של טייב. "כוכב נולד זה לא משהו שאני מתחבר אליו. האזנתי לאלבום של נינט ושמעתי את אביב גפן שר, לא אותה".

 

נינה לא נשארה חייבת והחזירה לגולן. בהשקת טרום בכורה לאלבומה ניצלה טייב את הבמה ואמרה ש"המוזיקה של אייל גולן מעולה מהמותניים ומטה, אבל מה עם המותניים ומעלה?". גולן החליט להשיב לה בעקיצה זהה וכשהופיע באשקלון, רגע לפני שהתחיל לשיר, הקדיש את השיר לנינט "מהמותניים ומטה".

 

השניים התפייסו אחרי קצת יותר מחודשיים. אתם יודעים, לגולן נמאס והוא היה צריך למצוא אישה אחרת להשתלח בה.

 

 
לגמרי ים של דמעות
 לגמרי ים של דמעות   צילום: רפי דלויה, יח"צ 
 

מה משותף להעלמת מס ובלונים?

ובכן, המשותף הוא אייל גולן שנפל לרשתה של רשות המיסים והספיק להסתכסך עם גורם בכיר בתעשיה בתוך חודש אחד בלבד. כבר אמרנו שהוא אשף בנעלי שפיץ מעור קרוקודיל?

 

בינואר 2011, חודשים ספורים אחרי שעבר להתגורר במגדל יוקרה, נחקר גולן במשרדי רשות המיסים. הוא נעצר בחשד להעלמת עסקאות בהיקף של למעלה ממיליון שקלים. כתב האישום נגד גולן, חברת ליאם הפקות שבבעלותו ושני מנהליה, גולן שרעבי ואריק בני משה, הוגש לפני חודש והם מואשמים בהעלמת מס בשווי 2.6 מיליון שקלים.

 

כחודש לפני שנעצר, הספיק גולן להסתכסך עם השדרן אליקו. הזמר ביטל הופעה מתוכננת מראש ברדיו לב המדינה מחשש שהשמעת ההופעה תגרום לקהל לוותר על רכישת כרטיסים להופעות עתידיות. קברניטי התחנה התעצבנו והורידו באופן דרמטי את מספר ההשמעות להן זכה גולן בתחנה. גולן ביקש כי תקליטיו יישלחו אליו חזרה והם הגיעו עם בלון מטריד פלוס איום: "הכל יתפוצץ לך בפנים".

 

האם אליקו הוא הנביא של העת החדשה?

 

 
מו מו מו מו מומי
 מו מו מו מו מומי   צילום: אלירן אביטל יח"צ 
 

ערב טוב לך!

בפברואר 2012 העניק ליאור נרקיס ראיון למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" בו טען שגולן לא הודה לו על כך שהתארח בהופעתו בקיסריה. עוד טען נרקיס כי זכה ליחס מזלזל ומשפיל כשהגיע להתארח בתוכנית המופת "אייל גולן קורא לך".

 

"אייל ידע מאוד לפרגן לי בשעתו, אך בסופו של דבר קיבלתי יריקה לפנים. השפילו אותי". גולן לא נשאר אדיש לראיון והשתמש בכלי ההתנגחות החביב עליו: פייסבוק. "אבקשכם בכל ליבי לא להגיב ולא להשתלח בליאור חזרה אפילו ששום דבר בכתבה הזאת אינו נכון" כתב גולן.

 

"אני מאוד אוהב את ליאור אבל יש עכשיו מן טרנד כזה לתקוף את אייל גולן ולקבל בעיתון או בטלוויזיה ואני מצטערת שליאור נפל למלכודת הזו. אני מחשיב את ליאור לחבר קרוב ומוסר לו את אהבתי ומזכיר לו שתקופה קשה כמו שהוא עובר עכשיו יכולה לחשוב רק עם שירים טובים ולא בדיבורים".

 

נרקיס קרא את הסטטוס והחליט להגיב באחד משלו. "הדברים שנכתבו בעיתון מבטאים, בין היתר, התנהלות לא תקינה במישר המקצועי - ובעיקר במישור החברי - שהייתה בין אייל לביני...אני מזכיר לאייל שבמעמד ממלכתי כמו שלו יש לשמור על צניעות ומוטב לו שלא יחלק ציונים לקריירות של אחרים, בפרט כשהן משגשגות..".

 

האם עוזרות משק הבית במגדלי יו פצחו בשביתה או שישנה סיבה אחרת לכך שכל הכביסה המלוכלכת מוטחת בפני הציבור פעם אחר פעם?

 

 
יאללה, סולחה!
 יאללה, סולחה!   צילום: חשבון האינסטגרם של אייל גולן 
 

דנה מי?

דנה פרימן ואסף אמדורסקי יצאו און אנד אוף תקופה ארוכה במהלכה הסתבכה פרימן לא פעם בזכות הפה הגדול שלה. הפעם, כך נראה, היא פתחה את הפה פעם אחת יותר מדי, ולא כדי לאכול. כאילו, היא שוקלת 14 קילוגרמים בערך.

 

פרימן קראה שאייל גולן אימץ כלבה חספר חודשים לאחר שמסר כלבה אחרת שהייתה ברשותו, מה שגרם לה לפרסם סטטוס זועם במיוחד. "לא סובלת ערסים שמאמצים כלבים חמודים כי כיוסיות אוהבות את זה...למה שלא תמשיך "לאמץ" פרחות מצועצעות בנות 18 במקום???".

 

חמודה. זה הרי ידוע שהן לא היו בנות 18.

 

גולן השאיר תגובה נשכנית לסטטוס של פרימן (הבנתם? כלבה, נשכנית. מצחיק). "לפני שאת פותחת את הפה המסריח שלך כדאי מאוד שתבדקי עובדות...אני ממש לא צריך כלב/כלבה כדי להשיג כוסיות. בחורות כמוך אני מנער מעליי פעמיים ביום".

 

תגובתו של אייל לא הותירה יותר מדי רושם בדנה שהמשיכה להתנגח בו קבל עם, עדה ופייסבוק. "בחורות כמוני לא מתקרבות לבחורים כמוך, כלבה או לא" כתבה זוגתו של אמדורסקי, והתישה אותנו סופית.

 

ביץ', פליז. בחורות כמוך לא מתקרבות לבחורים כמו אייל כי את מבוגרת מדי. דההה.

 

 
הו לט דה דוגס אאוט
 הו לט דה דוגס אאוט   צילום: לם וליץ סטודיו, יח"צ 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by